Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom i orange tv go

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13173
  • 54094
  • 636

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Bedzie ok, ale pod warunkiem, że do switcha nie podepniesz innych urządzeń, dlatego proponuję 2 IPTV (to jest właśnie telewizja po kablu) do switcha, a 1 do modemu bezpośrednio. Masz jeszcze wtedy 2 wyjścia na switchu wolne...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13  Czyli 2 dekodery do switcha co obsłuży net do 1gb/s a 3 dekoder do fun box 3.0 tylko jak mam 2 dekodery uhd 88 to 3 też musi być taki?

 

No ale 3 dekodery to tylko 1 urządzenie orange tv go muszę to przemyśleć. Ale co do orange tv go można oglądać poza domem? bo ja mam 2 dom to tam też bym mógł sobie oglądać? z tego co widzę to tylko kanaly tvp można oglądać tylko w domu gdzie masz orange światłowód.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2416
  • 10027
  • 86

Multiroom i orange tv go

tak whd 80 albo mozesz wziąść Dekoder 4K Stream ale on jest płatny. Szczerze to polecam whd 80. @Januszbba chyba pomyliłeś się że napisałeś uhd 88 bo w multiroomie jest whd 80 albo Dekoder 4K Stream 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13173
  • 54094
  • 636

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Można oglądać poza domem, bo to do tego służy, ale są kanały które będą wyświetlane tylko w strefie domowej (brak koncesji na dostęp mobilny poza strefą wifi domowego). Nie musisz mieć 3 UHD88. Możesz spróbować Android TV i podłączyć go po wifi, ale tylko w dobrym jego zasięgu.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2416
  • 10027
  • 86

Multiroom i orange tv go

@Januszbba  to zobacz na stronie https://www.orange.pl/omnibook/telewizja-multiroom-podlaczenie-i-konfiguracja# tam jest w tabelce dekoder whd 80 albo dekoder 4k Stream. Co do Orange TV GO

  • Dzięki usłudze Orange TV Go możesz oglądać telewizję gdziekolwiek jesteś.

  • Aplikacja

    Z Orange TV Go możesz korzystać na komputerze, smartfonie lub tablecie. Ciesz się kanałami na żywo, jak w tradycyjnej telewizji. Oglądaj filmy, seriale i programy na życzenie.

     

  • Za darmo

    Orange TV Go otrzymujesz bezpłatnie w ramach swojego pakietu usług z telewizją!*

  •  

  • *dotyczy pakietów Love Extra i Premium oraz Love Standard i Internet domowy z TV zakupionych od 26.07.2021. Dla pozostałych klientów usługa jest dostępna w cenie 4,99 zł/mies.

    https://www.orange.pl/telewizja/orange-tv-go  🙂

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@agat13  Ja mam smart tv przystawke mi box s 4k ale podobno nie ma aplikacjii orange na android tv.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13173
  • 54094
  • 636

Multiroom i orange tv go

@Januszbba Myślę o typie 3 dekodera. Teraz są nowe (stare to WHD80 i UHD88) 4K Stream oparte na systemie Android. Mają wifi, więc może warto się zastanowić. 

💡 ORANGE EKSPERT - 👉 Dekoder 4K Stream - Bing video

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5519
  • 22372
  • 184

Multiroom i orange tv go


@Januszbbanapisał(-a)

...

Ja mam smart tv przystawke mi box s 4k ale podobno nie ma aplikacjii orange na android tv.


Mieszasz dwie sprawy.

 

Orange TV GO jest na urządzenia mobilne, ewentualnie przez przeglądarkę. To jest usługa która dla starych umów kosztowała 5PLN, teraz najczęściej dają ją gratis.

 

Aplikacja Orange TV dla Android TV jest dostępna jako jeden z dekoderów do normalnej usługi IP TV, ale nie można jej ot tak zainstalować na swoim sprzęcie, tylko trzeba wynająć sprzęt Orange, konkretnie dekoder Stream 4k. Może to być jedyny dekoder, albo jeden z kilku w usłudze multiroom. Wynajem sprzętu w nowych umowach zawsze coś kosztuje, ale przy przedłużaniu może być z tym różnie. Tak czy owak z tej aplikacji skorzystasz tylko w miejscu w którym masz łącze stałe (światłowód w tym przypadku) od Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Multiroom i orange tv go

@j131 A gdybym się zdecydował na dekoder stream 4 k to musialbym go podłączyć jedynie po wifi? A kanaly z tego dekodera mialbym takie same w ramach 1 umowy? za niedługo planuje przedłużenie umowy orange love swiatłowód