Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multiroom aż 20zł

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Multiroom aż 20zł

Hej mam możliwość zmiany Sat c+ na orange iptv jednak ceny mnie trochę przeraziły i mam kilka pytań. 
interesuje mnie pakiet orange światłowód+ telefon internetowy +TV z multiroomem, tak wiem że taniej by było przenieść jeszcze abonament komórkowy ale narazie nie mogę tego zrobić a nawet gdybym mógł to nie wiem czy bym chciał 😄

Mam kilka pytań odnośnie orange iptv i tego w jaki sposób to działa wypiszę je w punktach żeby post był krótszy.

1. Czy spotkaliście się z sytuacją w której usługa iptv działa gorzej jeśli usługi orange świadczone są na sieci innego dostawcy?
2. Czy to prawda że na sieci innego dostawcy nie mogę wybrać dekoderów z androidem?
3. Który dekoder bez androida  jest lepszy ten za 4zł bez dysku czy ten za 5zł z możliwością nagrywania na dysk?
4 Czy multiroom wiąże się z opłatą 10zł czy 10zł za usługę+10zł za dodatkowy dekoder? 
5 Czy w orange tv w ogóle zdarzają się jakieś promocje na pakiety dodatkowe (dopełnienie do ekstra albo c+ prestige?) przyznam, że o ile dopełnienie do ekstra to głównie kanały powtórkowe o tyle C+ prestige byłbym zainteresowany ale 49zł to trochę za dużo
Warto czekać na jakieś promocje w trakcie trwania umowy czy nie ma na co liczyć i lepiej brać wszystko co mnie interesuje już przy zamówieniu?

Wiedziałem że różnica w cenie między tv sat a orange iptv jest duża...... ale nie spodziewałem się że aż tak duża........

Z góry dziękuję za odpowiedzi. 




1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Multiroom aż 20zł

1. Nie

2. Nie prawda, ale jest coś takiego jak matryca wydań

3. Dla mnie bez różnicy - jak chcesz nagrywać wszystko na dysk to Samsung reszta działa na multinagrywarce i nie można nagrywać ze wszystkich kanałów.

4. Multiroom zawsze kosztuje 10 zł, natomiast dzierżawa kolejnego dekodera "lepszego" to koszt 10 zł, jedynie WHD80 jest za 0 zł

5. Nie - C+ Prestige 4K jest od C+ i zawsze byla i raczej będzie cena 49 zł

 

Teraz jest dobry czas - masz promo 4 lub 6 mc za 0 zł - napisz jeszcze czy masz  światłowod podciągnięty ?

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Multiroom aż 20zł

1. Nie

2. Nie prawda, ale jest coś takiego jak matryca wydań

3. Dla mnie bez różnicy - jak chcesz nagrywać wszystko na dysk to Samsung reszta działa na multinagrywarce i nie można nagrywać ze wszystkich kanałów.

4. Multiroom zawsze kosztuje 10 zł, natomiast dzierżawa kolejnego dekodera "lepszego" to koszt 10 zł, jedynie WHD80 jest za 0 zł

5. Nie - C+ Prestige 4K jest od C+ i zawsze byla i raczej będzie cena 49 zł

 

Teraz jest dobry czas - masz promo 4 lub 6 mc za 0 zł - napisz jeszcze czy masz  światłowod podciągnięty ?

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13047
  • 53556
  • 622

Multiroom aż 20zł

@_Artek_dopowiem..

1. Gorzej nie, ale problemy mogą wyniknąć ze współpracy międzyoperatorskiej (a czasem jej braku)

Są jednak ograniczenia dotyczące usług (np zewnętrzny ONT, czy usług dla biznesu) i prędkości netu (max 600Mb/sek).

3. dekodery działają podobnie, ale ICU100 zapewnia (przy odpowiednim dysku) nagrywanie programów "na wieczność" (lub do wymiany dekodera), a IWU tylko na miesiąc (w "chmurze" )


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Multiroom aż 20zł

Tak, mam światłowód  i nawet znalazłem osobę z drugiego końca polski która jest zainteresowana cesją mojej umowy na sat   jednak odległość i ceny w orange spowodują że chyba taniej jest korzystać z umowy na Sat nawet bez anteny (c+online) niż pchać się w orange iptv. 

Możesz jakoś rozwinąć tą matryce wydań? czy byłby jakiś sposób na otrzymanie 2 dekoderów na androidzie przy multiroom?

A jeszcze jedno w c+online strem kanałów w HD to od 6-8mb/s czy przechodząc na orange iptv mogę spodziewać się lepszej jakości czy będę miał to samo tylko dekoder od orange?:D