Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV

Anonim

Nie dotyczy

Lista Kanałów Orange IPTV

Ważne, że dotychczasowi klienci nie stracą dostępu do paczki C+ przez Orange przedłużając umowy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2425
  • 10059
  • 86

Lista Kanałów Orange IPTV

Od dzisiaj kanały TVP 3 regionalne od nr 901-916 oraz kanał TV Republika nr 28 pojawiły się w jakości HD 🙂 Są dostępne zarówno na WHD 80 oraz IWU 200 🙂 Dziękuję za oddane głosy na pomysły oraz ich realizacje. 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 577
  • 1901
  • 2

Lista Kanałów Orange IPTV

Na 572 dodano Alfa TVP HD oraz na 249  oraz 251 nadaje Novelas+ (na 251 Novelas+ dubel)


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2425
  • 10059
  • 86

Lista Kanałów Orange IPTV

Szkoda, że nie został dołączony do oferty Orange TV IPTV kanał Eleven Sport 4 HD 😞 Może się jeszcze pojawi. Pozdrawiam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Lista Kanałów Orange IPTV

Każdy ma swoje zdanie na temat Republiki TV. Mnie cieszy podniesienie do HD tego kanału.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 292
  • 1224
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Orange powinno zrobić jakieś konkretne ruchy a nie tylko podmienianie kanałów sd na hd (chociaż to już standard to HD i nie ma się czemu dziwić) czy robienie dubli jak to napisał @ryba168 w przypadku Novelas+ chyba, że ten ruch jest po to aby Novelas+ i Novelas+1(teraz jeszcze Dizi) były bliżej siebie i usuną jedną pozycję jako dubel tą starą na której obecnie był


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2097
  • 7700
  • 31

Lista Kanałów Orange IPTV


@Luki555napisał(-a)

Orange powinno zrobić jakieś konkretne ruchy a nie tylko podmienianie kanałów


czy możesz podać przykład konkretnego ruchu?

Anonim

Nie dotyczy

Lista Kanałów Orange IPTV

Konkretne ruchy:

-uzupełnić ofertę 4K, jest kilka kanałów 4k na rynku od kilku lat w tym Love Nature 4K, Muzeum 4K I Ultra 

- z powrotem paczka C+ dla nowych

- powrót Sundance, AXN-ów, itp.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 292
  • 1224
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

@pirenej nie muszę tego robić już bo @Lukiman wyśmienicie ci podał te ruchy jakie orange powinno zrobić. 

Teraz tak przejrzałem listę i ten Novelas+ trochę dziwna sprawa na poz gdzie był i powinien być Dizi dali Novelas+ chyba to poprawią bo to nie powinno tak być. Chyba że tak wygląda ta zmiana Dizi na Novelas+1


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

ale to tak nie może być, nic nie informowali? ja chcę żeby dizi zostało bo tam teraz jakieś telenowele. ktoś coś wie?