Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@Pablo5 było to już robione wiele razy, straciłem tylko czas na "ulubione". Nigdy nie otrzymałem rozsądnej odpowiedzi tylko " bo tak już jest", albo " ja nic nie poradzę, ja tylko tu pracuję"😃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13073
  • 53656
  • 626

Lista Kanałów Orange IPTV

@adzia1  kwestia czy zadawane było odpowiednie pytanie? Nic się bez powodu nie dzieje.

Nie dalej jak wczoraj konsultantka przedstawiła mi ofertę nie do odrzucenia. Więcej za więcej. Tu mam możliwość nieskorzystania, co też zrobiłem. U Ciebie też może być jakiś kruczek dlaczego nie mogą czegokolwiek zrobić... kwestią jest ustalenie jaki 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 254
  • 693
  • 2

Lista Kanałów Orange IPTV

To może jeszcze w tym roku wprowadzą do autorskiej oferty Orange kanał Novelas+, Love Nature 4K czy Eleven Sports 4 ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@agat13 prawdopodobnie to że przez pomyłkę zmieniono mi umowę, bez mojego przyzwolenia i usunęli mi kilka usług a teraz już nie mogą tego wtórnie wprowadzić. Według mnie to nie jest żaden argument, skoro to była pomyłka Orange. Mi proponują więcej za dużo drożej i z tego nic więcej nie uzyskam bo 300MB to tu nigdy u mnie nie będzie skoro dziś zamias 100MB mam 81MB


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9958
  • 85

Lista Kanałów Orange IPTV

W dniu wczorajszym zmieniła się jakość nadawania kanału Eska TV Ekstra nr 684. Kanał został podniesiony do jakości HD.  Kanał w HD jest już dostępny na dekoderach IWU 200 oraz WHD 80

Pozdrawiam 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 254
  • 693
  • 2

Lista Kanałów Orange IPTV

Od paru dni abonenci posiadający dekoder 4K Stream mogą oglądać kanał Orange Promo TV na pozycji 999.

Kanał przypomnijmy od kilku lat nie usunął jeszcze TVRu co więcej pojawia się wiele błędów w sprawie oferty.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 267
  • 1119
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

A czemu tu się dziwić nie pierwszy to raz o tym piszemy że na poz 999 są błędy, to jest tak samo jak pisałem o tym, że w pakiecie Ekstra bez plusa zamieścili logotyp Novelas+ co go nie powinno być bo go nie ma w ofercie i wyszło teraz na moim, że dobrze pisałem bo go usunęli z tego pakietu kilka dni temu ale nadal są braki bo nie potrafią dołączyć logotypu Polsatu News Polityki na stronie. Także mnie nie dziwi to, że na poz 999 są błędy a na stronie nie pełne informacje i długo tak będzie skoro do tej pory nic nie zrobili.

To jest tak samo jak z tym pakietem z kanałami Canal+ ciekawe kiedy się zorientowali że umowa na sprzedaż tego pakietu im się skończyła. Pewnie gdzieś teraz gratuluję poczucia czasu orange gdyby rok temu zaczęli rozmowy to by tej sytuacji by nie było zapewne.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 267
  • 1664
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV


@Luki555napisał(-a)

 

To jest tak samo jak z tym pakietem z kanałami Canal+ ciekawe kiedy się zorientowali że umowa na sprzedaż tego pakietu im się skończyła. Pewnie gdzieś teraz gratuluję poczucia czasu orange gdyby rok temu zaczęli rozmowy to by tej sytuacji by nie było zapewne.


A to jest pewna informacja, że właśnie taka jest przyczyna?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 267
  • 1119
  • 1

Lista Kanałów Orange IPTV

Przecież podają chociażby tutaj https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orange-koniec-canal-rezygnacja że zakończyła się umowa dotychczasowa pomiędzy c+ a orange. Nie wiedzieli że umowa się im kończy nie mogli wcześniej zacząć tych rozmów. Ja to tak odbieram że olali to bo jakby tego nie zostawiali na ostatnią chwilę to by tej sytuacji nie było. Nie ma podanej tylko informacji kiedy zaczęli te rozmowy o przedłużenie tej umowy, ale skoro taka sytuacja jest to chyba nie dawno zaczęli.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Lista Kanałów Orange IPTV


@Luki555napisał(-a)

Przecież podają chociażby tutaj https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orange-koniec-canal-rezygnacja że zakończyła się umowa dotychczasowa pomiędzy c+ a orange. Nie wiedzieli że umowa się im kończy nie mogli wcześniej zacząć tych rozmów. Ja to tak odbieram że olali to bo jakby tego nie zostawiali na ostatnią chwilę to by tej sytuacji nie było. Nie ma podanej tylko informacji kiedy zaczęli te rozmowy o przedłużenie tej umowy, ale skoro taka sytuacja jest to chyba nie dawno zaczęli.


Spokojnie, wiedzieli i to dokładnie kiedy umowa się kończy, ale pewnie to C+ zażądał wielkich kwot za udostępnianie, dodatkowo pewnie wielkie kary za brak wykonania planu sprzedaży, więc Orange powiedziało nie. Tu i C+ straci bo pewnie Orange trochę tego sprzedawało dla C+.

Więc poszło o kasę i tyle.