Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

Lista Kanałów Orange IPTV

@Windowv2Nie ma za co.

Polecam się na przyszłość 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@Pablo5 , również po resecie nie mam tych kanałów, dekoder ICU100. W umowie mam zawarte kanały 4k. Kedyś rozmawiałem z człowiekiem z BOK i powiedzał że mam stary pakiet i nie będę oglądać kanałów 4k, mimo że kiedyś miałem TVP 4k jak Polacy wygrali mistrzostwa w Wolleyball (chyba w 2018).

Pozdrawiam

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

Takie mam usługi, również w umowie


17049954030678512656598479739850.jpg

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Lista Kanałów Orange IPTV


@adzia1napisał(-a)

...

Kedyś rozmawiałem z człowiekiem z BOK i powiedzał że mam stary pakiet i nie będę oglądać kanałów 4k,

...


BOK wie lepiej niż my, bo widzi Twoje konto. My nie widzimy jaką masz umowę z Orange, ile płacisz i za co płacisz. To wiesz tylko Ty i Orange. Skoro "człowiek zBOK" powiedział że Twój "stary pakiet" nie ma kanałów 4k, to pewnie w tym czasie kiedy to mówił, żaden z kanałów z "Twojego starego pakietu" nie był nadawany w 4k. Nie wiem czy to ma się szanse zmienić, pewnie niekoniecznie. Jeśli byś się zdecydował uaktualnić umowę (do czego nie zachęcam), to miałbyś te kanały w "nowym pakiecie", na pewno gdybyś sobie tego zażyczył i zaakceptował nowe warunki umowy. W niektórych kombinacjach można "dokupić" dodatkowy pakiet i po jednym okresie z niego zrezygnować, ale nie wiem czy w przypadku "starego pakietu" jest to możliwe, ze względu właśnie na jego "starość": zawartości kanałów się zmieniały z czasem, mimo że nazwy pakietów się bardzo nie zmieniały. W efekcie pod tą samą lub podobną nazwą klienci mają co innego, zależnie od tego kiedy podpisali umowę. Do tego dochodzi pokręcona współpraca z C+, która dalej komplikuje ofertę TV od Orange. W efekcie określenie czy jakiś kanał powinien być dla Ciebie dostępny zgodnie z Twoją umową, czy nie, jest tutaj, na NO, niemożliwe. Nic na to nie poradzimy, choć może ktoś bardziej zdeterminowany mógłby skompilować tabelę z historycznymi zawartościami poszczególnych pakietów, choćby na podstawie zawartości tego wątku i wyprodukować klucz na podstawie którego dałoby się to orientacyjnie określić. Jednak w przypadku kanałów nowych czy wymienianych, szczególnie jeśli nie były "gwarantowane", Orange ma w zasadzie pełną dowolność: może Ci je udostępnić w Twoim "starym pakiecie" a może też ich nie udostępnić i nic na to nie poradzisz. To znaczy oczywiście możesz zgłaszać do tego faktu reklamację, a nuż inny "człowiek z BOKu" zinterpretuje sytuację na Twoją korzyść i będziesz mógł się cieszyć przekazem oferowanym przez te kanały, czego Ci serdecznie życzę.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10917
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV

Zaktualizowałem listę w pierwszym poście. Kanał Wydarzenia 24 HD pojawił się na kanale 26. Jak jeszcze ktoś nie ma dostępu do tego kanału, to warto wyłączyć i włączyć dekoder. Gdyby nie było jeszcze dostępu do kanału, to trzeba poczekać. Maksymalnie zapewne do początku przyszłego tygodnia na wszystkich dekodera się pojawi.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Lista Kanałów Orange IPTV

To proszę również na pozycji 10 poprawić TVP Polonia na wersję HD (TV Trwam, TVP ABC też od dawna już są w HD).


Przy okazji mam propozycję aby nie wyróżniać kanałów w HD, jest ich zdecydowana więszość
- TO JUŻ STANDARD -
tylko zaznaczać te, które są jeszcze w SD lub już w UHD.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@Wojciech nie dla wszystkich, ja nie mam bo mam niby starą umowę, chociaż mam w umowie zapisane że mogę oglądać 4k, 2 tunery,  nagrywać ...

Pozdrawiam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53340
  • 620

Lista Kanałów Orange IPTV

@adzia1Skoro w umowie jest...może są inne techniczne uwarunkowania. Może chciał, abyś zmieniła umowę na nową? Taki argument sprzedażowy...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 186
  • 279
  • 0

Lista Kanałów Orange IPTV

@agat13 Właśnie tylko taki argument widzę po stronie Orange, to jest szantaż i wymuszenie.

Pozdrawiam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53340
  • 620

Lista Kanałów Orange IPTV

@adzia1Może masz i rację, ale bierz pod uwagę, że to korporacja i kieruje się również szablonami ofert, systemami, które (jak niejedna osoba nawet tu zauważyła) są tak zatwardziałe w swoim niereformowalnym podejściu do elastycznego ujęcia niektórych tematów nieistniejących już ofert, że tworzą się właśnie takie sytuacje. Nie znamy Twoich warunków umowy, więc trudno się wypowiadać, ale jeśli jest archaiczna, to czasem jej ramy nie obejmują pewnych nowinek, które są ujęte w obecnych ofertach. Nie żebym bronił operatora (sam się niejednokrotnie zetknąłem z brakiem elastyczności i wiem co to znaczy z "koniem się kopać"), ale czasem trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty sprawy (np, że taki konsultant nic nie może) i dopiero kombinować czy osądzać...Przy obiektywnym spojrzeniu sprawa może wyglądać inaczej, a pismo wysłane do operatora czyni czasem cuda 🙂