Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanał News 24


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 30
  • 83
  • 0

Kanał News 24

Witam , czy są jakieś plany na kanał News 24 w orange iptv ?

8 ODPOW. 8

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13049
  • 53560
  • 622

Kanał News 24

@remonkaRaczej nikt nie odpowie, dlatego, że takie wdrożenia nowych kanałów są zapowiadane na kilka dni przed, bądź też w dniu aktywacji. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych info o planowanym dołączeniu tego kanału do oferty TV. Musisz śledzić na stronie https://www.news24tv.pl/ -> "gdzie oglądać" i tu może się wcześniej pojawić zapowiedź, że kanał będzie dostępny od...w Orange TV


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1623
  • 3

Kanał News 24

Ja się niedziwię czemu Orange nie chce dodać kanał. Na serwisach branżowych o mediach pisano że ta stacja niepłaciła pracownikom, miała też zaległości u Nielsena więc nie miała reklam w TVN Media. Gdy była awaria prądu to właściciel winił miasto, zamiast mieć agregat.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Kanał News 24

Cześć @remonka 

Takie pytanie też było zadane w marcu w czasie  AMA - oferta telewizyjna  NEWS 24 w Orange IPTV https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-telewizyjna/NEWS-24-w-Orange-IPTV/m-p/351929

Zerknij do tego linka

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

Kanał News 24

Najlepszym krokiem jaki Orange by zrobiło to powrót kanałów AXN do oferty bo tych informacyjnych mimo wszystko jest wystarczająca ilość. Mimo że ktoś może powiedzieć że filmowych też jest sporo, ale ja jakoś nie kojarzę żeby u innych też ich nie było. Chyba Orange jest jedynym operatorem gdzie nie ma tych kanałów w swojej ofercie (nie mylić z pakietem od c+). Ale wiadomo pomarzyć można. Nie wiem co by musiało się zmienić w Orange żeby każdy był zadowolony z oferty i to tv. Było AMA na temat właśnie zawartości oferty tv i nic nie wiadomo czy pracują nad tym, żeby w przyszłości coś dodać czy z nudów zrobili taką akcję dla zabicia czasu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 565
  • 1817
  • 2

Kanał News 24

Raczej @Luki555  tak było z AMA o Orange TV bo na wszystko była jedna odpowiedz teraz tego nie planujemy pamiętasz @Luki555 

 

Pozdrawiam 🙂 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

Kanał News 24

Dlatego napisałem to co napisałem, przez takie odpowiedzi jakie padało wtedy na każde pytanie typu "Obecnie nie planujemy dodania kanału do oferty" dla mnie to była akcja zrobiona z nudów i dla zabicia czasu po nic innego nic nie wnosząca bo jakby mogli to by się postarali odpowiedzieć chociaż że każdą sugestię o dany kanał będą analizować rozpatrywać i jak się uda to będzie wprowadzony do oferty. Inaczej taka informacja wygląda wtedy dla nas jako klientów a tu tak nie było. A ta jedyna odpowiedz jaka wtedy padała daje do sugestii tylko tyle, że nic nie będą robić i mają to gdzieś co ludzie by chcieli w ofercie oprócz tego co jest. Było nawet pytanie o kanały 4K to tutaj, padła odpowiedź jedynie, że myślą o tym i może za niedługo coś będzie. I jakoś dalej nic.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 265
  • 1111
  • 1

Kanał News 24

Pojawiła się informacja, że ponoć pojawi się kanał "CTV dla ciebie" w Orange cytat: "pojawi się też w ofercie telewizji Orange, dostępnej w technologii kablowej" tylko ciekawe czy dla wszystkich czy akurat dla tych co mają pakiet od c+ bo akurat c+ wprowadza do swojej oferty ale ma być niekodowana na satelicie więc chyba wszyscy będą mieć dostęp chociaż z Orange nie wiem jak się na to zapatrują
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-kanal-ctv-dla-ciebie-canal-orange-start-oferta-ra...

To z takich nowości na już jeżeli informacja jest pewna.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Kanał News 24

@Luki555  to kanał FTA typu niegwarantowany więc może pojawić się wszędzie, u każdego opa.