Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 563
  • 1803
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Mam nadzieje że tradycja roszad w Lutym br. w Orange TV IPTV będzie zachowana i bardzo mile nas zaskoczy 🙂 

 

Pozdrawiam 🙂 

64 ODPOW. 64

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 603
  • 1

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.


@ryba168napisał(-a)

Mam nadzieje że tradycja roszad w Lutym br. w Orange TV IPTV będzie zachowana i bardzo mile nas zaskoczy 🙂 

 

Pozdrawiam 🙂


 Jakieś zmiany nie szykują się w kwestii dostępności C+ w ofercie IPTV, już w styczniu?

 

Pozdrawiam  🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15948
  • 84

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

W Ofercie nic nie zmieni się raczej 🤷‍♂️


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Ja bym aż takim pesymistą nie był. Nigdy nic nie wiadomo przykładem jest Polsat News Polityka zawsze to jakaś zmiana w ofercie. Jest wiele możliwości jakie orange by mogło zrobić może się wspomóc nawet tymi podpowiedziami jakie padały na AMA dotyczącej oferty tv. Ponoć firmy powinny się wsłuchiwać w głos klientów czego chcą oczywiście w miarę jakiegoś rozsądku i możliwości technicznych.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 603
  • 1

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Na razie są plany, bo oficjalna decyzja nie zapadła  aby wycofać pakiet Canal+ z oferty..


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

A powód tego jest jaki czym orange będzie się zasłaniać tym wycofaniem jakby do tego doszło, może tym samym co przy kanałach AXN było?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 603
  • 1

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Może jak się na to zdecydują to pewnie podadzą powód, a może nie.

W takiej sytuacji pakiet MP  już nie będzie tak atrakcyjny jak z C+ Prestige. Dobrze, że umowę podpisałem przed świętami. 😀 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Trochę to by było niezrozumiałe w końcu orange współpracuje z canal+ i odwrotnie. Byłbym zaskoczony jakby tak było no chyba że canal+ chce więcej kasy wyciągać za swoje kanały i orange dlatego podziękuje a spodziewałbym się tej opcji, że głównie kasa się liczy. Chociaż orange powinno zebrać opinie klientów podać powód zmian ewentualnie jaka byłaby nowa cena pakietu jakby został i niech klienci przedstawią jak to widzą. No chyba, że jest całkiem słabe zainteresowanie tym pakietem wręcz znikome i dlatego z tego powodu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 194
  • 603
  • 1

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Zawsze pozostanie możliwość wykupienia niezależnej subskrypcji...ale  cenowo będzie to już mniej atrakcyjna opcja.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 34
  • 0

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Od 22.01 pakiety Canal+ znikają z oferty Orange IPTV, w salonach już o tym wiedzą. 
Jak ktoś się waha to ostatnia chwila na zakup