Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9899
  • 85

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

@Lukiman  mówisz i masz. Dodałem taki pomysł do zagłosowania w tym linku https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/TV-Republika-w-rozdzielczo%C5%9Bci-HD-w-Orange-IPTV/idi-p/388...  🙂

Zainteresowane osoby zachęcam do oddania głosu na pomysł 🙂

Dziękuję za oddane głosy 👍

Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 252
  • 1064
  • 0

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

@nnsq9053W9 Może i teraz dodadzą ale za jakiś czas może się okazać  że jakieś kanały tvp zamknie. Właśnie się pojawiła  taka informacja o tym że mają za dużo "dyrektorów" jak to zostało w artykule określonehttps://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/tvp-kanaly-tematyczne-koniec-jak-odbierac-mux


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 563
  • 1800
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Co tam na 03/2024 Oprócz TVP 3 wszystkie w HD i Novelas+1HD

 

Pozdrawiam 🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Jeżeli dojdzie do rebrandingu stacji Dizi na Novelas+1 to mam nadzieję wszystkie kanały tematyczne z pakietu Multi+ zawędrowałyby do MultiNagrywarki.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6521
  • 15944
  • 84

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

@nnsq9053W9Co do TVP dla mnie mogą zlikwidować i tak nic tam nie ma tylko polityka i okradanie Polaków twierdząc, że wynajmujemy, odbiornik Radowo telewizyjny od TVP . co nie jest prawdą, bo kupuje się za własne Pieniądze.
A bardziej ciekawi mnie czy Orange zamierza rozwijać Telewizje czyli ofertę bo puki co wyłączaj tylko kanały 
zaczęło się od RTL  później AXN wszystkie po em kanały Canal plus wszystkie itp. bo milczy w tej sprawię      


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 586
  • 1

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Sundance też usunęli.

Ale za to są plansze, że kanałów

nie ma - można sobie je  obejrzeć w kwadracikach w mozaice.  😄  😄  😄

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 501
  • 2082
  • 4

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Zobaczę jak sytuacja będzie się rozwijać, jeśli do grudnia nie pojawi się u mnie konkurencja a w orange wróci paczka c+ i promocja 6 miesięcy za free to może wezmę światłowód+ TV od orange, IPTV to jednak przyszłość a ja mam dość zabawy z anteną.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 586
  • 1

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

@_Artek_  fajnie jakby wróciła paczka C+ do Orange IPTV. Brak kanałów linearnych można przeboleć bo wszystko już w streamingach.

 

Ja byłem w UPC I Plusie  I teraz jestem mega zadowolony ogólnie z oferty Love.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 501
  • 2082
  • 4

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

Tak, tylko ja nie chce telefonu stacjonarnego ani numeru komórkowego od orange a wtedy ich iptv robi się absurdalnie drogie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 252
  • 1064
  • 0

Jakie zmiany w IPTV Orange TV w Lutym br.

@Citi2017twoje sformułowanie, że wszystkie kanały od canal+ są wyłączone z oferty jest nie prawdziwe jest kilka kanałów, które nadal są w ofercie a są  z "+" w nazwie (Canal+ 5, Ale kino+, Planete+, Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia, Mini Mini+ czy Teletoon+). Nie ma tylko na razie kanałów, które wchodziły w skład pakietu Canal+ Prestige a to jest różnica między "wszystkie kanały" a "tylko część od Canal+".