Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Z tym wyczuciem czasu u ciebie coś musi być jednak.😄  Nikt tu nie posądza cię o przecieki. Ludzie mają różne umiejętności chociażby nawet coś przewidzieć maja jakieś przeczucie. Fajnie, że masz zainteresowanie i to taką tematyką. Jeden napisze że to zwykły przypadek a inny już na to inaczej spojrzy. Nagle piszesz czy będzie coś nowego a tu cyk za nie długo się coś zmienia w ofercie. Nie przerywaj tego tematu bo się sprawdza to tak jest jak w grze w totka.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 563
  • 1802
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Wydaje mi się że pomarańcza pomyśli o dzieciach bliżej 1 Czerwca a o stacjach dla nich 🙂 może Disney Junior w HD i TVP ABC w HD bo kablówki te kanały mają 🙂 dawno z tego co wiem a dziś pewny operator dodał Kabaret TV 🙂 myślę że nasi nie zostaną w tyle z tym kanałem bo ludziom tego brakuje wystarczy czytać w Internecie jaki był hałas jak nagle znikły tu i tam 

 

Pozdrawiam miło 🙂  


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 502
  • 2084
  • 4

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Odnośnie futurologii to. myślę że paczka c+ niedługo wróci do oferty Orange, trudno sobie wyobrazić dobrą ofertę iptv bez paczki c+ zwłaszcza po przejęciu praw do LM. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 563
  • 1802
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Co nowego szumi w TV ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Kanały FAST ??

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 563
  • 1802
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Po ostatnim grzebaniu w mój Orange na www. nie działą :

oraz był kłopot z wyświetleniem salda konta płatności na głównej w mo na www

Terminy wpłat

Kwota za zerwanie umowy

zabezpieczenia oraz zgody 

 

byłem przed chwilą wyszedłem z mo na www

 

Nie tego chcemy miało być lepiej a to co działało dobrze się zryp............

 

Pozdrawiam 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)


@Piotrekk85napisał(-a)
Kanały FAST ??

Chyba nie bo żeby takie oglądać to np na stronie Playera trzeba mieć konto założone  żeby oglądać takie kanaly. Chyba nie ma jeszcze takich żeby bez jakiekolwiek rejestracji można było

@ryba168 futorologia na ciebie spłynęła, jakieś przeczucie cię naszło?😂ciekawe co to bedzie i w jakim odstepie czasowym🤔

Co do problemów na stronie, które podałeś to wczoraj na jednym kanale obraz klatkowal nie był płynny i tak co chwila przez czas oglądania. Na innych nie było tego. Może jakieś problemy nie tylko ze stroną ale i częściowo z ofertą jakieś wystąpiły przynajmniej na tym 1 kanale.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Bardziej myślę, że to będzie technicznie jak są dodane kanały regionalne tvp.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 254
  • 693
  • 2

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

Chciałbym aby dodali TVC Nostalgia!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Jakie nowości w 2024 w IPTV Orange :)

@nnsq9053W9 A jest coś takiego nie ma błędu w nazwie, nie powinno być TVC Super? Szczerze pierwszy raz słyszę taką nazwę jaką podajesz.

https://satkurier.pl/news/236168/tvc-super-i-szlagier-tv-nowe-kanaly-od-mwe-networks.html