Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy nowe dekodery 4K Dualbox+ są dostępne w Orange?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2411
  • 10007
  • 86

Czy nowe dekodery 4K Dualbox+ są dostępne w Orange?

Hej @Fred1  niestety dekodery Dualbox+ nie są dostępne w Orange podobnie jak moduły CI+. Opinie o Dualboxa nie są ciekawe np. słaba jakość obrazu niż w dekoderze 4K Ultrabox+, nie ma podstawowej funkcji ,, znajdź podobne,, . brak sensownej możliwości planowania nagrań, Programy i seriale z brakiem informacji o serii i nr. odcinka.  Jeżeli chodzi o oprogramowanie połączenie STB z Android , bez dostępu internetu , gorsze jak wszystkie inne softy jakie były przedtem. To jest to jeden ze słabszych punktów EGP z Astry brak  i co ciekawe poprzez to nie można zaprogramować nagrania (  punkty np. nagraj według czasu nie zostały w ogóle uwzględnione. Jest jeszcze wiele innych braków i błędów i to poważnych ( mechaniczny Dysk tz. nie SSD - ciekawe ile wytrzyma , bo stojąc przy Boxie przy wyłączonym głosie , go słychać. @Fred1 to jak ci nie przeszkadza ten dekoder co masz  Ultrabox+ to lepiej zostań na nim. Opinie sa bardzo pozytywne np  ULTRABOX+ jest po prostu dużo przyjemniejsze, wygodniejsze i szybsze, nawet jeżeli nie wykorzystujemy standardu 4K. Podczas korzystania z dekodera nie zaobserwowaliśmy żadnych problemów z działaniem, braku stabilności i innych negatywnych objawów. Przesyłam linka https://gsmonline.pl/artykuly/test-nc-plus-4k-ultrabox-plus-usw4001ncp-opinie-test-recenzja

a tutaj masz opinie o dekoderze Dualbox+ zerknij w linku do komentarzy poniżej pod artykułem https://hdtvpolska.com/nowy-dekoder-4k-canal-plus-dualbox-online-oferta-strefa-logowanie/

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Czy nowe dekodery 4K Dualbox+ są dostępne w Orange?


@Pablo5napisał(-a)

Jeżeli chodzi o oprogramowanie połączenie STB z Android , bez dostępu internetu , gorsze jak wszystkie inne softy jakie były przedtem.


Że tak zapytam, co masz na myśli?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2411
  • 10007
  • 86

Czy nowe dekodery 4K Dualbox+ są dostępne w Orange?

@slav72chodziło mi o oprogramowanie że chwalą  się połączeniem STB z Android , bez dostępu internetu. To oprogramowanie jest gorsze jak wszystkie inne softy, które były wcześniej. Jeszcze zapomniałem wspomnieć brak wyjścia audio optycznego. Platforma Canal+ miała porządny dekoder UltraBOX+, to software'owo wywalili z niego  najbardziej zaawansowane funkcje (na przykład wszystkie tryby odtwarzania w zwolnionym tempie, nagrywanie wg czasu, możliwość nadawania nagraniom własnych nazw i wiele innych). Teraz postanowili zaoszczędzić na hardwarze. Usuwają z dekodera wyjście optyczne, usuwają złącze eSATA do podłączania zewnętrznych dysków, a maksymalny dysk z jakim można będzie dostać ten dekoder zmniejszają o połowę z 1TB do 512MB. Co do wyglądu to lepszy Ultrabox+ Dobrze że nadal  Orange posiada dekodery Ultrabox+ i TVBox są lepsze od Dualboxów+ 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Czy nowe dekodery 4K Dualbox+ są dostępne w Orange?

@Pablo5  ale piszesz to z własnej wiedzy czy z info zasięgniętych z neta?

Edyta:

Chodzi głównie o to co pytałem wyżej i co powtórzyłeś w ostatnim poście...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2411
  • 10007
  • 86

Czy nowe dekodery 4K Dualbox+ są dostępne w Orange?

Piszę to z mojej wiedzy bo miałem te dekodery i znajomi też je mieli. Najbardziej narzekali na Dualbox+ a na Ultraboxie 4K nie mieli żadnych problemów. Dlatego później zaproponowałem im przejście do Orange i są w Orange. Bardzo sobie chwalą Orange i dekoder Ultraboxa+ 4K, który jest w Orange. Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Czy nowe dekodery 4K Dualbox+ są dostępne w Orange?

@Pablo5  no to skoro miałeś do czynienia z tym dekoderem i oprogramowaniem to powiedz mi gdzie w oprogramowaniu jest połączenie z androidem?, pytam gdyż ja używam tego dekodera (ultra) od początku wprowadzenia na rynek i zawsze w nim było i jest oprogramowanie autorskie firmy ADB nie mające nic wspólnego z andkiem...

Na andku z oferty jest tylko dek Skyworth.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2411
  • 10007
  • 86

Czy nowe dekodery 4K Dualbox+ są dostępne w Orange?

@slav72Zgadza się. Chodziło mi ogólnie o najnowsze oprogramowania są gorsze od wcześniejszych softów. Jeśli chodzi połączenie STB z Android to miałem na myśli o dekoderze CANAL+ BOX który jest oparty na Androidzie. Dekoder Dualbox+ wykorzystuje oprogramowanie Canal+ które było wykorzystywane z poprzednich dekoderach 4K. To urządzenie jest produkowane przez firmę ADB to się  z Tobą zgadzam @slav72 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29463
  • 270

Czy nowe dekodery 4K Dualbox+ są dostępne w Orange?

@Pablo5  teraz to namieszałeś, pierwsza sprawa to nikt nie wspominał tu o deku na andku i co to ma wspólnego z ultra i dual oraz z ich softem (obydwa są produkowane przez ADB i używają ich autorskiego softu), druga sprawa to najnowszy soft jest problematyczny w niektórych ultra, a niektóre nie mają z nim problemu, trzy to najnowszy soft przywrócił opcję nagrywania według czasu i nagrywania seryjnego, EPG też zostało poprawione (co do Astry to ten dek przeznaczony jest odbiór typowo z Hot Bira, odbiór z Astry to tylko dodatek więc nie musi być w pełni funkcjonalne), więc wybacz ale to co piszesz wygląda mi nie na Twoje własne doświadczenia ale na informacje żywcem wzięte z portali internetowych (a ile ich tyle opinii).