Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+ brak w ofercie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Canal+ brak w ofercie

@Kamillo90 jak TV na Android jak telefon, to aplikacja jest, na Samsung też jest, kwestia w miarę nowego TV, po kosztach to z komputera puszczać na TV vs HDMI jak komputer ma takie złącze, wtedy z przeglądarki trzeba korzystać, ale da się oglądać 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Canal+ brak w ofercie


@Kamillo90napisał(-a)

Ok, szkoda to na ten moment nie opłaca mi się przechodzić na światłowód 


Sam musisz ocenić co Ci się opłaca a co nie. Nas tu to ani grzeje ani ziębi. Jesteśmy takimi samymi klientami jak Ty.

IMHO warunkowanie umowy na światłowód jakością oferty IP TV to dość irracjonalna motywacja. Światłowód warto mieć niezależnie od wszystkiego innego, taki czy inny dostępny czy niedostępny kanał TV czy urządzenie na pewno by nie wpłynął na moją decyzję.

Ale zrobisz jak uważasz, życzę Ci powodzenia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 252
  • 1064
  • 0

Canal+ brak w ofercie

"raczej już Canal Plus nie będzie w Orange"

 

@IreneuszCD Skąd taka pewność, czym poparte?, że już nigdy nie będzie pakietu z kanałami  c+ w orange. Jak się dogadają co do ceny czy innych warunków oferowania tego pakietu to może kiedyś wróci wtedy, to tylko zależy od obu stron i rozmów jak będą przebiegać.Taki zwykły klient o tym nie decyduje że coś będzie czy nie w ofercie. Chyba że masz kogoś w orange na szczeblu decyzyjnym co do oferty i ci powiedział o tym tak jak napisałeś


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 586
  • 1

Canal+ brak w ofercie

Dla mnie w grudniu dostępność C+ 4K i online to był atut przy zawieraniu umowy. Gdyby wtedy nie było tej opcji to pewnie bym wybrał telewizję bezpośrednio od Canal+.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Canal+ brak w ofercie

@Luki555  Canal Plus w Orange był mocno okrojony i brak opcji dodania czego kolejek, więc nie ma za czym tęsknić, nie lepiej u operatora Canal Plus dobrać ofertę skrojoną pod siebie 🤔

Na blogu Orange dopytaj czy planują jeszcze Canal Plus dodać do nowych umów, tu to tylko luźne spekulacje 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 586
  • 1

Canal+ brak w ofercie

Mocno okrojony?

Pełna paczka, online z Polsat Premium za free i biblioteką VOD.

Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli.

Okrojony to był w UPC bez 4K i online.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Canal+ brak w ofercie

Poczytaj na forum, sporo narzekania było i daleko było do pełnego pakietu, ja mam pełen pakiet Canal Plus ale od niech 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 252
  • 1064
  • 0

Canal+ brak w ofercie

Jak był pakiet c + prestige to wtedy były wszystkie kanały z plusem dostepne w ofercie orange. Ja tam nie widziałem żeby czegoś brakowało i bylo okrojone. Kilka kanałów od c+ są w pakiecie Ekstra nadal i te nie były w tym prestige. Trochę dziwne że był pakiet "okrojony" wtedy ja bym teraz użył tego sformułowania że dostępność kanałów z plusem jest znacząco okrojona niż wtedy. No ale może było coś czego nie wszyscy doszczegali.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Canal+ brak w ofercie

Kanały dla dorosłych widziałeś 🤔

Jeden atut był i to była cena, taniej niż w Canal Plus 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 191
  • 586
  • 1

Canal+ brak w ofercie

Kanały dla dorosłych jako składnik paczki C+? Chyba coś pomieszałeś. 🙂