Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+ brak w ofercie


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Canal+ brak w ofercie

Witam, będę niedługo przechodził z miedzi na światłowód i rozmawiałem z przedstawicielem który mówi że w ofercie nie mają już Canal+. Ktoś coś wie na ten temat? 

23 ODPOW. 23

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Canal+ brak w ofercie

@Kamillo90 nie ma Canal Plus w ofercie, najkorzystniejszej jest Canal Plus wziąć bezpośrednio u nich, Orange ma własną ofertę z dekoderem, ale brak tam kanałów od Canal Plus.

Tak na marginesie, mając światłowód, można skrócić ofertę pod siebie i bez cyrografu, jest Netflix czy HBO Max i wiele innych platform.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

Canal+ brak w ofercie

Cześć @Kamillo90 

Orange na chwilę obecną w technologii IPTV czyli kablowej od 22 stycznia 2024 roku dla nowych klientów wyłączył możliwość zamówienia kanałów CANAL+. Chodzi tutaj o możliwość wykupienia pakietów CANAL+ Prestige i Extra+. Nie dotyczy to aktualnych klientów Orange TV, którzy to nadal mają dostęp do wspomnianych kanałów, zgodnie z posiadaną umową. Nadal są one dostępne w ramach telewizji satelitarnej Orange.

Więcej informacji w tych linkach:

https://satkurier.pl/news/234373/brak-canal-w-aktualnej-ofercie-orange-iptv.html

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/orange-koniec-canal-rezygnacja

@Kamillo90Orange w technologii kablowej IPTV posiada bogatą ofertę telewizyjną np. pakiet Eleven Sport ( Eleven Sport 1 4K, Eleven Sport 1 HD, Eleven Sport 2 HD, Eleven Sport 3 HD i Eleven Sport 4 HD), pakiet HBO  z dostępem do HBO Max, pakiet Filmbox i pakiet Cinemax.

Myślę że pomogłem Ci w danym temacie 🙂

Pozdrawiam 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Canal+ brak w ofercie


@Kamillo90napisał(-a)

Witam, będę niedługo przechodził z miedzi na światłowód i rozmawiałem z przedstawicielem który mówi że w ofercie nie mają już Canal+. Ktoś coś wie na ten temat? 


Tu masz oficjalną listę dostępnych kanałów TV dla nowych umów:

https://www.orange.pl/pakiety/internet-z-tv

C+ wśród nich nie ma. Można natomiast wykupić je bezpośrednio od C+, ale wtedy musisz jeszcze mieć na czym je odbierać: tylko dwa dekodery z oferty Orange wspierają konieczne aplikacje (Stream 4k i Multi). Oba mają jednak pewne wady, więc niekoniecznie jest to najlepszy pomysł. Można też C+ odbierać na własnym sprzęcie, nie ma po temu przeciwwskazań.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Canal+ brak w ofercie

Wiadomo może kiedy dodadzą ofertę Canal+? Bez Canal plus to niezbyt chcę przechodzić na światłowód... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Canal+ brak w ofercie


@Kamillo90napisał(-a)

Wiadomo może kiedy dodadzą ofertę Canal+? Bez Canal plus to niezbyt chcę przechodzić na światłowód... 


Nie wiadomo.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Canal+ brak w ofercie

Ok, szkoda to na ten moment nie opłaca mi się przechodzić na światłowód 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Canal+ brak w ofercie

@Kamillo90 raczej już Canal Plus nie będzie w Orange, ale można mieć C+ online na TV, jest aplikacja, sam dobierasz pakiety i bez umowy, rezygnujesz kiedy chcesz, ja tak korzystam z tych platform.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 39
  • 0

Canal+ brak w ofercie

Nie wiem czy mój telewizor odbierał by Canal plus online i musi być chyba jakiś inny dekoder od Orange


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1630
  • 8108
  • 63

Canal+ brak w ofercie

@Kamillo90 Canal+ ma całkiem niezłą aplikację i jakość tez jest w porządku. Bardzo fajną funkcją jest możliwość uruchomienia na raz odbioru więcej niż jednego kanału.