Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 83
  • 0

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

Dzień dobry,
na infolinii powiedziano mi, że nie można mieć włączonych jednocześnie pakietów Extra+ i Canal+ Prestige (podpisanie jednej umowy automatycznie wyłączało drugą). Dziwny temat. Spotkał ktoś? Będzie może w przyszłości możliwość włączenia tych pakietów jednocześnie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53285
  • 619

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

@genogoafreakTo są dwie różne opcje dostępne dla IPTV. Nie można mieć razem tych opcji bo się od siebie różnią i są to dwie oferty programowe.

Pierwsza 51 kanałów, druga 71 kanałów, z czego duża część się pokrywa...Różne oferty, różne ceny, więc nie można ich połączyć.

Dodam, że C+Prestige zawiera kanały Extra+, a więc jest jego bardziej rozbudowaną wersją. Biorąc bogatszy pakiet rezygnujesz z uboższego, który i tak wchodzi w skład bogatszego...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53285
  • 619

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

@genogoafreakTo są dwie różne opcje dostępne dla IPTV. Nie można mieć razem tych opcji bo się od siebie różnią i są to dwie oferty programowe.

Pierwsza 51 kanałów, druga 71 kanałów, z czego duża część się pokrywa...Różne oferty, różne ceny, więc nie można ich połączyć.

Dodam, że C+Prestige zawiera kanały Extra+, a więc jest jego bardziej rozbudowaną wersją. Biorąc bogatszy pakiet rezygnujesz z uboższego, który i tak wchodzi w skład bogatszego...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

Cześć @genogoafreak 

Na stronie dokumentów Orange https://www.orange.pl/view/regulaminy_cenniki   Telewizja Orange - dodatkowe pakiety CANAL+ znalazłem taki załącznik  Regulamin Szczegółowych Warunków świadczenia Pakietu Extra+ z CANAL+ Prestige 4K w Orange z dnia 5.09.2022 r. 

Więcej informacji w załączniku

Może Ci się przyda

Pozdrawiam 🙂

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 83
  • 0

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

@agat13 Czyli jedynym rozwiązaniem będzie rozszerzenie pakietu optymalnego o komfortowy, żeby uzupełnić pustkę po E+, a czego nie oferuje C+Prestige.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53285
  • 619

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

@genogoafreakNiestety trzeba kombinować z listą kanałów Ciebie interesujących i ich obecnością w poszczególnych pakietach. Ja sam nie kombinuję. Pytam handlowca i daje mi gotowe rozwiązanie 🙂

Czasem info na stronie potrafi wprowadzić w błąd...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 124
  • 621
  • 2

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.


@agat13napisał(-a)

@genogoafreakTo są dwie różne opcje dostępne dla IPTV. Nie można mieć razem tych opcji bo się od siebie różnią i są to dwie oferty programowe.

Pierwsza 51 kanałów, druga 71 kanałów, z czego duża część się pokrywa...Różne oferty, różne ceny, więc nie można ich połączyć.

Dodam, że C+Prestige zawiera kanały Extra+, a więc jest jego bardziej rozbudowaną wersją. Biorąc bogatszy pakiet rezygnujesz z uboższego, który i tak wchodzi w skład bogatszego...


Coś mi tutaj nie pasuje, bo pakiet Prestige to są tylko kanały własne canal+.  W tym pakiecie według rozpiski nie ma żadnych innych. Więc nie jest on w żaden sposób spójny z pakietem extra. Więc nie powinno być tutaj żadnego konfliktu z włączeniem, bo te pakiety w ogóle się nie pokrywają.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

Bzdety mówią - można

Arti_Kn_Pl_0-1694109901079.png

Wyklucza się z pakietem komfortowym w technologii IPTV - że by zamówić od C+ trzeba wyłączyc komfortowy.

Drugie wykluczenie to Love Extra ( nie mylić z pakietem Extra+) tu mozna zamówic sam Canal + Prestige 4K


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 124
  • 621
  • 2

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

Tzn komfortowy wyklucza się z pakietem extra? Bo chyba nie z Prestige. Ja tylko dodam, bo źle napisałem, a w Prestige są też kanały Polsat premium czyli te na których jest LM.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5472
  • 184

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.


@Cracersnapisał(-a)

Tzn komfortowy wyklucza się z pakietem extra? Bo chyba nie z Prestige. Ja tylko dodam, bo źle napisałem, a w Prestige są też kanały Polsat premium czyli te na których jest LM.


Tak komfortowy wyklucza się z pakietem Extra+ od Canal +. Tak w Canal + Prestige są kanały Polsatu Premium - Mistrzowska Piłka


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Canal+ Prestige i pakiet Extra+ jednocześnie.

Właśnie poczatkowo myślałem że się wykluczają, bo któryś jest szerszy. Zajrzałem jednak w dokumenty z których wynika, że Extra+ i Canal+ Prestige to następujące kanały. 

 

wojciechwydrych_0-1696940253392.png


Wynika też, że jest też trzeci pakiet - poza Extra+ i Prestige - opcja łączona 

wojciechwydrych_1-1696940339408.png

 

wojciechwydrych_2-1696940374190.png

Więc teoretycznie w regulaminach jest, natomiast nie jest dostepna w koszyku - ani jako osobna, kolejna opcja, ani jako połączenie dwóch składowych. 

Pakiet komfortowy z kolei to zdecydowanie mniej kanałów niż Extra+, więc komfortowy + Canal+ Prestige nie dają tego samego co Extra+ z Canal+ Prestige