Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak 4k na tv 4k

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Brak 4k na tv 4k

@dziub2her  masz kilka gniazd HDMI w  tv, działaj metodą "prób i błędów" na którymś musi zadziałać, jeszcze ewentualnie jeśli masz podmień kabel HDMI. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13043
  • 53540
  • 622

Brak 4k na tv 4k

@dziub2her  zmień kabel HDMI na ten z zestawu dekodera, koniecznie. 

Jak jest podłączony z modemem?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5499
  • 22156
  • 181

Brak 4k na tv 4k


@dziub2hernapisał(-a)

mam ustawione na AUTO


To może wymuś 4k?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 0

Brak 4k na tv 4k

Zdaje się być problemem jak Pan @agat13 zasugerował to kabel hdmi. Podłączony został ten z zestawu acz dekoder przez to na ścianie wisi ale działają kanały 4k i ogólnie jakość lepsza. Czyli ten mój musi mieć wadę, jaki kupić conajmniej 3 metrowy by było ok?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Brak 4k na tv 4k

@dziub2her  wcześniej też zasugerowałem Ci zmianę kabla, oczywiście że możesz zakupić inny dłuższy, pamiętaj aby nie był to taki zwykły za kilka groszy, zainwestuj w w miarę porządny kabelek lecz nie taki za aż kilka stówek, wystarczy taki za około stówkę .


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 60
  • 0

Brak 4k na tv 4k

Przepraszam @slav72 faktycznie. Możesz mi w takim razie podpowiedzieć jaki kabel dokupić, który będzie na 100% działać? nie przekraczajac 150 zł 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Brak 4k na tv 4k

@dziub2her nic nie szkodzi, nie  ma  za co przepraszać, jeśli sugerowana zmiana przewodu pomogła i chodzi o kabelek to na przykład coś takiego będzie ok https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kable-telewizyjne-i-audio/przewody-audio-video/kabel-got...

mam taki tyle że 5 m, tak samo optyki mam też tej firmy i mogę je polecić, są porządnie wykonane, dobrze się sprawdzają i oczywiście w rozsądnej cenie. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8355
  • 64

Brak 4k na tv 4k

@dziub2her Równie dobrze działa taki https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/kable-telewizyjne-i-audio/przewody-audio-video/savio-cl-... 150zł to gruba przesada za trzy metry.

 

IMG_6257.jpeg

4K 60Hz HDR i inne Atmosy bez problemu.

 

______

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Brak 4k na tv 4k

@Samotnick  kolego nie mam zamiaru się "przekomarzać" na temat słuszności Twojej czy mojej tezy na temat kabli, ale jak myślisz z jakich materiałów wykonany jest Twój i mój przewód (żyły, styki, ekran, itd)?, tu nie chodzi o "wodotryski" w opisie "4K 60Hz i inne Atmosy"...

PS.

Są ludzie którzy na kable wydają tysiące, ja do takich nie należę, ale dla mnie głupotą jest kupowanie np. kabla HDMI za 15 zł i wymaganie aby był dobrej jakości, wolę wydać stówkę i mieć pewność że materiały użyte są w miarę dobre i kabelek zakupiłem raz na długie lata. Poza tym to co podałem w linku to tylko przykład i wcale nie musi być wiążące dla pytającego (nie chodzi również o rozwiązanie, gdyż nim jest tylko "kabel HDMI do wymiany", autor wątku mógł mieć właśnie taki "za 15zł", ale też nie musiał...). Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ja przedstawiłem tylko swoje.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1705
  • 8355
  • 64

Brak 4k na tv 4k

@slav72 To jest przewód który wyjąłem na potrzeby zdjęcia ze swojego telewizora. Łączy go z Apple TV 4K. Działa od kilkunastu miesięcy. Inaczej bym o nim nie wspominał.