Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE


@j131napisał(-a)
 Tak nawiasem, to czy jest jakiś zysk z tego że bierzesz sygnał satelitarny od dostawcy internetu zamiast bezpośrednio od dostawcy TV SAT?

Właśnie o to samo chciałem zapytać,  @j131 uprzedziłeś mnie 😁


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE

To jest chyba kwestia przyzwyczajenia. Skoro działa i wystarcza to po co zmieniać, druga sprawa to jest to ta łączona oferta a ztego chyba jakoś ciężko się wymigac. Zgłosiłem jeszcze raz dzisiaj przed pracą. Pan wydawał się że wie o czym mówi, twierdził tak samo jak poprzednicy że winna jest strefa tylko że niby jest zły typ? chyba tak to nazwał i że to nie chodzi wcale o lokalizacje.  No nic sprawdzę jutro z rana czy problem został usunięty.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 18
  • 0

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE

No i okazało się że do 3 razy sztuka. Dekoder dzisiaj włączył się bez żadnych błędów i wszystko dziala. Tak więc temat uważam za zamknięty. pozdrawiam


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13205
  • 54223
  • 637

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE

@oolooczyli zadziałało zgłoszenie. Samo z siebie nic się nie dzieje. Może dopisali do bazy danych dekoder z kartą (mogła wypaść z systemu przy przedłużaniu) i dlatego ruszyło


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 272
  • 1688
  • 0

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE


@slav72napisał(-a)

@j131napisał(-a)
 Tak nawiasem, to czy jest jakiś zysk z tego że bierzesz sygnał satelitarny od dostawcy internetu zamiast bezpośrednio od dostawcy TV SAT?

Właśnie o to samo chciałem zapytać,  @j131 uprzedziłeś mnie 😁


To jest na tyle interesujący temat, że pociągnę 😉

Aktualnie w ramach LOVE mam tvsat z Canal+, 131 programów za 29,99zł. Zestaw programów podobny do tego co było oferowane przedtem przez Orange, nie ma filmowych Canal+ ani tych ich sportowych.

Ktoś jest w stanie to porównać do niezależnej oferty Canal+ ?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE

@bluesmanniaki  byłbym w stanie porównać do oferty bezpośredniej (posiadam takową) ale tego nie zrobię gdyż to nie temat na to forum, a nieraz za coś podobnego dostawałem ostrzeżenia od moderacji, więc...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 272
  • 1688
  • 0

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE

Dawaj, chociaż zgrubnie (taniej/drożej?) czy jakkolwiek...

Ja się z góry zobowiązuję, że z powodu twojego porównania nie zrezygnuję z telewizyjnej oferty Orange w najbliższej pięciolatce 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE

@bluesmanniaki  nie naciskaj, wiesz że według regulaminu forum nie wolno przedstawiać ofert konkurencji, nie mam zamiaru dostać bana 😁😉

Dobra, narka spadam do pracy, przede mną 12 h tyrki 😅


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 272
  • 1688
  • 0

Błąd S04 - telewizja satelitarna po LTE

No trudno, napisz na prv... a ja spadam na spotkanie Zlot Społeczności Online 🙂