Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Apka Orange TV Go - ustawienia rozdzielczości i synchronizacja między obrazem a dźwiękiem


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 44
  • 213
  • 0

Apka Orange TV Go - ustawienia rozdzielczości i synchronizacja między obrazem a dźwiękiem

Mam tą aplikację od niespełna dwóch tygodni (nowa umowa) i dlaczego nie można ustawić rozdzielczości w głównych ustawieniach profilu i zapisać, tylko dopiero jak uruchomimy materiał wideo to pojawia się zakładka jakość która za każdym razem jest domyślnie ustawiona na automatyczny. I tak na prawdę nie wiadomo jaka jest rozdzielczość i ile MB pobierane z konta. Kolejna sprawa to ciągle widzę brak synchronizacji obrazu i dźwięku. Jak oglądam filmiki np. z YT nic takiego nie ma miejsca. Macie podobnie?

 

____________
* Wątek wyodrębniono z tematu Orange TV Go na Android TV - Wiktor

3 ODPOW. 3

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

Apka Orange TV Go - ustawienia rozdzielczości i synchronizacja między obrazem a dźwiękiem

Cześć @Leptuss 

możesz dodać taki pomysł na forum Nasz Orange w dziale pomysły.  Społeczność forum Nasz Orange zdecyduje w głosowaniu. Jak będzie dużo głosów za to może Orange dokona  zmian w aplikacji Orange TV Go. Tutaj link do dodania pomysłu https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/idb-p/Nasz-Orange-Pomysly

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53336
  • 620

Apka Orange TV Go - ustawienia rozdzielczości i synchronizacja między obrazem a dźwiękiem

@Leptuss Co do rozdzielczości to potwierdzam, że to prawda . A jeśli chodzi o brak synchronizacji to trzeba zweryfikować... Jaka platforma (android/ios/web), jaka wersja, czy problem występuje na jakichś konkretnych kanałach czy na wszystkich? Czy zmiana jakości na niższą lub jakaś inna operacja go rozwiązuje? Prosimy o więcej szczegółów i weryfikację tego, o czym napisałem 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Apka Orange TV Go - ustawienia rozdzielczości i synchronizacja między obrazem a dźwiękiem

Mam podobny problem. Nie ma możliwości ustawienia na stałe jakości obrazu z automatyczna na najwyższa. Za każdym razem (po uruchomieniu) właściciel konta na Orange (na komputerze stacjonarnym ) musi to robić ręcznie.Go