Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Whatsapp blokuje zwykłego sms


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Whatsapp blokuje zwykłego sms

Cześć 🙂 mam problem z wysłaniem klasycznego smsa do kilku kontaktów które chcialem zaprosić do grupy na Whatsup. 

Ostatnio utworzyłem grupę ludzi z pracy na whatsup. Oczywiście nie wszyscy mieli aplikacje więc wysłałem z poziomu aplikacji sms zapraszający z linkiem do grupy. To zaproszenie już nie zostało wysłane - wiadomość nie dostarczona i komunikat błąd wysłania wiadomości. To jest ok.10 osób. Mogę do tych osób normalnie zadzwonić, odebrać od nich klasycznego smsa ale sam nie mogę im nic odpisać. Cały czas ten sam komunikat. I tylko do tych osób do których chciałem wysłać zaproszenie do grupy. Jeden kolega po rozmowie zainstalował whatsup, dodałem go do grupy, na whatsup możemy pisać ale klasycznego sms dalej nie mogę do niego wysłać... Miał ktoś z Was taki problem? Od paru dni próbuje go bezskutecznie rozwiązać.

Ps. Telefon iphone, sieć orange 

5 ODPOW. 5

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Whatsapp blokuje zwykłego sms

Dla pewności - do innych numerów (nie z tej grupy Whatsup) możesz wysyłać wiadomości?

Wysyłanie grupowej wiadomości tekstowej na iPhonie lub iPadzie - Wsparcie Apple (PL)


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Whatsapp blokuje zwykłego sms

tak... wiadomości nie wysyła tylko do osób do których miało pójść zaproszenie klasycznym sms z linkiem do grupy na whats up (pisze miało pójść bo nawet to zaproszenie już zostało oznaczone jako błąd wysyłania wiadomości)

zweryfikowałem jedną rzecz... to nie wina sieci - przełożyłem karte sim do innego telefonu i sms poszedł bez problemu. wróciłem z powrotem do iPhona i problem dalej. Whats up usuwałem z telefonu , kontakt usuwałem i wpisywałem na nowo, nic nie pomaga


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1643
  • 8157
  • 64

Whatsapp blokuje zwykłego sms

@garywaho Próbowałeś usunąć feralną wiadomość SMS?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 134
  • 624
  • 14

Whatsapp blokuje zwykłego sms

Miałem ostatnio problem z smsami na iPhonie. Co prawda nie dotyczyło to whatsappa, a wszystkich użytkowników, działały tylko wiadomości iMessage i smsy dla odmiany wychodzące. Ja nie otrzymywałem zwykłych wiadomości od innych. Podobnie w innym telefonie na andku wszystko działało. Zgłoszenie techniczne nie wykazało nieprawidłowości po stronie operatora, reset do ustawień fabrycznych nie pomógł. W święta miałem okazję sprawdzić kartę innym iPhonie. Przełożenie karty do nowego urządzenia (bez kopiowania danych) spowodowało odwieszenie smsów i zaczęły dochodzić. Także poza usunięciem tej konwersacji grupowe z nieudaną wysyłką zaproponowaną przez @Samotnick, doradziłbym takie proste rozwiązanie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Whatsapp blokuje zwykłego sms

Tak