Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 63
  • 227
  • 0

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

@robsonslowik Może chodzi ci o czat RCS? Z tego co się orientuję wifi calling to usługa umożliwiająca nawiązywanie i odbieranie połączeń głosowych przy wykorzystaniu połączenia z internetem w sieci wifi. Nie służy do wysyłania i odbierania SMS.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52870
  • 716

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

W Orange SMS przez WiFi Calling trochę kuleje. W abonamencie powinno funkcjonować, we FLEX dalej są problemy, w ofercie na kartę działa tylko w kraju.

 
Informacje zaczerpnięte ze strony Orange:
Ograniczenia dotyczące wysyłania SMS-ów przez WiFi Calling:

Klienci, którzy korzystają z usług:

  • Ekstra karta eSIM,
  • rejestracji rozmów oraz SMS-ów dla banków, nie będą mogli korzystać z tych funkcji bez dostępu do sieci komórkowej i w trybie samolotowym.

Z funkcji SMS przez WiFi Calling możesz skorzystać będąc bez dostępu do zasięgu sieci komórkowej lub będąc w trybie samolotowym. Nie gwarantujemy poprawnego działania funkcjonalności SMS w Wi-Fi Calling na modelach telefonów zakupionych poza Orange.

 

@robsonslowik teoretycznie Twój Samsung powinien obsługiwać SMS przez WiFi Calling. Sprawdź aktualną wersję systemu, może są aktualizacje.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 49
  • 0

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

@ketrasaArtur 

Wczoraj poszła wieczorem aktualizacja , sprawdzałem wysyłając do siebie z początku przychodziły , potem znów zawiecha , sprawdzę jeszcze dziś jak będę w domu!

 

Telefon bez brandu operatora , a w

T-mobile nie było problemu , więc co ? tu wina telefonu , a tam wszystko ok😏

 

________

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18473
  • 52870
  • 716

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

@robsonslowik jak tylko Orange uruchomił WiFi Calling, to były problemy. SMS-y przez WiFi Calling dopiero zostały później uruchomione j to nie na wszystkich telefonach. Orange jakieś dziwne rozwiązanie wybrał do WiFi Calling. U pozostałych operatorów działa nawet na sprzęcie bez brandu. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 49
  • 0

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

Przełożyłem kartę do samsunga A52

A525FXXS6DWK2

Smsy hulają jak trzeba😮💨


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 49
  • 0

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

Pisałem do pomocy technicznej samsunga kazali zrobić Czyszczenie Pamięci Podręcznej (Wipe Cache Partition) oraz Naprawę aplikacji (Repair apps) z Menu Recovery

Wszystko to zrobiłem i nadal to samo nic nie pomogło.

Skoro w T mobile nie było problemu , to problem w Orange i tyle na temat,krew mnie zalewa!!!!


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 49
  • 0

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

Testowałem dziś  smsy przy włączonym wifi calling i okazuje się że działają tylko wychodzące, przychodzące czasami przychodziły  bo łapał  sieć komórkową.Przy załączonym trybie samolotowym na wifi calling wogóle nie przychodzą , działają tylko wychodzące , brak pomysłu.😮💨


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 49
  • 0

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

Kupiłem galaxy s23+ z rtv euro agd

Dalej to samo wysyła a nie odbiera 

Porażka z tą usługą!


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1715
  • 8389
  • 64

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

Według tej listy na obu modelach usługi oparte o IMS powinny działać bez problemu. Jednak muszą pochodzić z dystrybucji Orange, ponieważ, jak wcześniej zacytował @ketrasaArtur 

Nie gwarantujemy poprawnego działania funkcjonalności SMS w Wi-Fi Calling na modelach telefonów zakupionych poza Orange.

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 49
  • 0

Samsung galaxy s20 fe 5g problem wifi calling

@Samotnick 

W innych sieciach , działa jak trzeba tylko Orange cuduje!