Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMSoIP (VoWiFi) Xiaomi Mi 9T Pro

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 63
  • 0

SMSoIP (VoWiFi) Xiaomi Mi 9T Pro

Cześć, chciałbym się dowiedzieć czy Orange w ogóle planuje wdrożyć usługę wysyłania i odbierania SMS po VoWiFi na telefonie Mi 9T Pro. Mam ten model już od kilku lat, sprawuje się świetnie ale niesamowicie niedorzeczne jest że jako ex flagowiec Xiaomi kosztujący w roku premiery ponad 1700 PLN w dalszym ciągu w Orange nie ma wsparcia dla SMSoIP.. Natomiast po włączeniu karty T-Mobile działa bez problemu nawet MMSy. Dla mnie owy brak SMS przez Wi-Fi jest dosyć uciążliwy gdyż w miejscu zamieszkania wewnątrz budynku zasięg jest praktycznie zerowy a wychodzenie na dwór żeby wysłać czy odebrać SMSa jest lekko mówiąc jakieś absurdalne. Ponadto kilka razy w roku jestem w kraju poza UE gdzie owy brak SMS po VoWiFi również jest mega uciążliwością i generuje dodatkowe koszty. Bardzo proszę zajmijcie się wsparciem dla tego modelu. Szczególnie irytujący jest fakt, że o wiele tańsze smartfony jak poco M4 pro mają w Orange wsparcie dla SMSoIP.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

SMSoIP (VoWiFi) Xiaomi Mi 9T Pro

Cześć @Martino140 

Na liście telefonów Orange którą podesłałem w pliku twój model telefonu posiada funkcje VoLTE i VoLTE roaming ale nie ma SMSoIP ale możesz dodać taki pomysł pod głosowanie na forum Nasz Orange. @Martino140 wiem że to nie rozwiąże Twojego problemu ale może uda się dodać do tego modelu telefonu funkcje SMSoIP. W tym linku możesz zgłosić taki pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

Pozdrawiam 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

SMSoIP (VoWiFi) Xiaomi Mi 9T Pro

W jakiej usłudze?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12992
  • 53329
  • 620

SMSoIP (VoWiFi) Xiaomi Mi 9T Pro

@Martino140  z tego co słyszałem jednym uchem, tak. Szczegółów nie zna nikt..

Oczywiście info bardzo ogólne, bo jak wiemy nad wieloma zagadnieniami obecnymi u konkurencji się pracuje u każdego operatora, ale czy na konkretnych modelach.. trudno powiedzieć 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52689
  • 710

SMSoIP (VoWiFi) Xiaomi Mi 9T Pro

@Martino140 pewnie z czasem Twój telefon będzie miał możliwość wysyłania SMS-ów po WiFi w sieci Orange. Jeszcze dopytam, z jakiej oferty korzystasz: abonament, oferta na kartę, czy FLEX?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2391
  • 9900
  • 85

SMSoIP (VoWiFi) Xiaomi Mi 9T Pro

Cześć @Martino140 

Na liście telefonów Orange którą podesłałem w pliku twój model telefonu posiada funkcje VoLTE i VoLTE roaming ale nie ma SMSoIP ale możesz dodać taki pomysł pod głosowanie na forum Nasz Orange. @Martino140 wiem że to nie rozwiąże Twojego problemu ale może uda się dodać do tego modelu telefonu funkcje SMSoIP. W tym linku możesz zgłosić taki pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly

Pozdrawiam 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 63
  • 0

SMSoIP (VoWiFi) Xiaomi Mi 9T Pro

Orange abonament.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52689
  • 710

SMSoIP (VoWiFi) Xiaomi Mi 9T Pro

@Martino140 warunki do działania usługi masz spełnione, więc warto, aby Orange uruchomił usługę dla Twojego telefonu. Pomysł:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Dodanie-SMSoIP-VoWiFi-dla-Xiaomi-Mi9T-Pro-Redmi-K20-Pro/idc-p...

poparty i zapraszam innych do głosowania.