Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Witam. Od niedawna dopiero jestem posiadaczem / użytkownikiem Nokia 3.1 - dotychczas posługiwałem się jedynie telefonami z klawiaturą klasyczną. No i w wieku 78 lat przyszło mi nauczyć się tej, dotykowej nowości.

Kto z Was byłby chętny wytłumaczyć mi "łopatologicznie" - krok po kroku - w jaki sposób odebrać SMS - tu i teraz - w czasie rozmowy telefonicznej, bez jej przerywania. Zaistniał bowiem u mnie taki oto przypadek, że na własną prośbę zablokowano mi konto w Banku (wyłudzenie przez kolesi z Cypru pewnej kwoty) - no, a teraz po wyjaśnieniu sytuacji chcę telefonicznie, przy pomocy infolinii odblokować owo konto.

Bank może to zrobić, ale jest jeden warunek - przy rozmowie z nimi i podaniu pewnych danych wysyłają SMS z kodem jednorazowym i ja muszę im odesłać / potwierdzić ten kod z tego samego telefonu.

Nie mam pojęcia, jak to uczynić .. 😠

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32432
  • 36742
  • 1369

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Najlepiej włączyć tryb głośnomówiący. Na ekranie rozmowy gdy prowadzisz rozmowę. Następnie naciskasz na dole środkowy klawisz funkcyjny - czyli masz ekran główny. Potem standardowo.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32432
  • 36742
  • 1369

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Najlepiej włączyć tryb głośnomówiący. Na ekranie rozmowy gdy prowadzisz rozmowę. Następnie naciskasz na dole środkowy klawisz funkcyjny - czyli masz ekran główny. Potem standardowo.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

- dopytam zatem - a gdzie się aktywuje do trybu głośnomówiącego?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 476
  • 1627
  • 3

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Screenshot_20230723-150816~3.png

W Nokiach jest aplikacja telefonu od Googla, przycisk do Głośnika masz w  3 opcji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Głośnomówiący już załapałem - dzięki - a co z odbieraniem SMS w czasie rozmowy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32432
  • 36742
  • 1369

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Nacisnij na dole środkowy klawisz funkcyjny. Zwykle to takie kolko na dole.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32432
  • 36742
  • 1369

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Wtedy masz startowy ekran i wejdź normalnie do smsów

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

Wielkie dzięki 😀 - czekam teraz na telefon od konsultanta z Banku, który to dopiero jest władnym na taką operację. Może mi sie uda - a jak nie, to czeka mnie wizyta w oddziale Banku, a tam kolejki ...!!! 😡


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32432
  • 36742
  • 1369

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

W niektórych bankach można poprosić o zadzwonienie na drugi numer np. stacjonarny. Wtedy sms z komórki łatwiej odczytać. Ale nie w każdym banku.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 472
  • 0

SMS-y podczas prowadzonej rozmowy

- Zapewne w niektórych Bankach jest to praktykowane, ale nie w PKO BP. Mam dwa czynne i sprawne telefony o różnych numerach (obydwa z Orange) i również tak sobie pomyślałem, ale .. konsultant wyprowadził mnie z błędu. Akceptowalny jest tylko jeden telefon i to ten, który jest zarejestrowany w systemie Banku do takich operacji ..