Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada imei


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 44
  • 0

Blokada imei


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Kasia19961napisał(-a)

Witam mam podobny problem chodzi o to że kupiłem telefon od innego właściciela telefon Samsung s22 wzięty na raty u operatora Orange właściciel nie płaci rat i telefon posiada blokadę imei. Mam w tym telefonie włożona kartę t mobile telefon działa bez zarzutu inne karty nie działają czy mogę się spodziewać tego że również t mobile zablokują i czy może tak być że cały telefon zablokują że nawet wifi nie będzie działać ?


Jakiej porady oczekujesz?

Telefon do momentu spłacenia rat, jest własnością Orange i w każdej chwili może stać się przysłowiową egłą, nie kupuje się takich sprzętów.

Można mieć spore kłopoty i ja bym zwrócił telefon Orange.

Cała dyskusja zmierza do nikąd, na moje oko, źle wydana kasa, ale pewnie była to mega okazja 😎


Kłopotów nie będzie  konsultant  z Orange powiedział że telefon jest mój i nigdzie nie muszę go zwracać 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 44
  • 0

Blokada imei

Dowiedziałam się również od konsultanta że telefon za 2 lub 3 miesiące zostanie sprzedany do innej firmy i telefon zostanie odblokwony i nie mam się czym martwić 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 1470
  • 13

Blokada imei

To nie jest porada prawna - to nie to forum ale podstawową kwestią, mająca wpływ na sytuację prawną jest stwierdzenie czy Orange zastrzega sobie, przy umowach ratalnych, własność telefonu do momentu jego spłacenia?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 342
  • 1744
  • 3

Blokada imei

@Kasia19961  Jak zostanie sprzedany ? to w końcu kto ma ten telefon bo jakies nie ścisłości sa w tym temacie.Pierw piszesz że masz telefon który jest niby zablokowany pózniej piszesz że z niego korzystasz a teraz piszesz że zostanie sprzedany innej firmie aby go odblokować czegoś tu nie rozumiem...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 626
  • 2

Blokada imei

Sprzedany zostanie dług przez Orange jakiejś firmie windykacyjnej i z tego co rozumiem wtedy odblokowywany jest imei. Ale i tak się dziwię że skoro imei jest zablokowany to jakim cudem to działa?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1682
  • 8286
  • 64

Blokada imei

@Kasia19961 Oba sloty na SIM nie działają w Orange czy tylko jeden? Bo każdy ma inne IMEI.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 44
  • 0

Blokada imei


@Samotnicknapisał(-a)

@Kasia19961 Oba sloty na SIM nie działają w Orange czy tylko jeden? Bo każdy ma inne IMEI.



@Samotnicknapisał(-a)

@Kasia19961 Oba sloty na SIM nie działają w Orange czy tylko jeden? Bo każdy ma inne IMEI.


Oba sloty