Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Warunki techniczne budynku/bloku wielorodzinnego do zrobienia przyłącza

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2558
  • 9159
  • 45

Warunki techniczne budynku/bloku wielorodzinnego do zrobienia przyłącza

@Adahu To dobrze że planowana jest kolejna inwestycja w tym rejonie. Zapewne będą teraz realizować adresy które z różnych względów nie zostały ujęte poprzednio. Od strony realizacyjnej jest to trochę"upierdliwy" adres ale z pewnością do zrobienia. Życzę powodzenia. 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 56
  • 0

Warunki techniczne budynku/bloku wielorodzinnego do zrobienia przyłącza

Witajcie.

 

Trochę odświeżę temat. 

Na mojej ulicy sukcesywnie zaczynają kolejne adresy przyłączać do sieci światłowodowej. Jakąś godzinę temu był partner techniczny Orange i dwóch panów podłączało kolejny punkt. Dostałem od panów wizytówkę, i zapytałem czy mój adres mogą już podłączyć - pan odpowiedział aby kontaktować się z nimi przez numer na wizytówce a oni ogarną formalności po stronie Orange.

 

I tu mam pytanie - na zdjęciach załączam ową wizytówkę i chciałbym się upewnić czy to faktyczny partner techniczny Orange, bo nie mogę nic o tej firmie znaleźć, jeśli oczywiście nie są jakieś bardzo wrażliwe dane.

 

Pozdrawiam.


IMG_3357-2.jpgIMG_3358.jpg

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1280
  • 3072
  • 31

Warunki techniczne budynku/bloku wielorodzinnego do zrobienia przyłącza

Strach się bać tego dostarszania światłowodu  🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13173
  • 54094
  • 636

Warunki techniczne budynku/bloku wielorodzinnego do zrobienia przyłącza

@Adahu  dostarczony...ja bym wolał donowiony..

Jak nie podasz nazwy firmy, to skąd możemy się dowiedzieć, czy to partner? Podaj też miasto...bo czasem można wygrzebać coś na temat 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 56
  • 0

Warunki techniczne budynku/bloku wielorodzinnego do zrobienia przyłącza

Nazwa firmy to chyba nazwisko właściciela. Nie wiedziałem czy podanie pełnych danych nie podchodzi pod RODO, a miasto to najprawdopodobniej Warszawa (moja miejscowość jest około 20 km na zachód od W-wy), wątpliwe że z innego miasta raczej.

 

 

IMG_3357.JPEG


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2558
  • 9159
  • 45

Warunki techniczne budynku/bloku wielorodzinnego do zrobienia przyłącza

Pewnie jakiś podwykonawca podwykonawcy. Biorą do roboty każdego kto wie jak wiertarkę trzymać i odróżnia kabel miedziany od światłowodu.