Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strykowo Poznańskie brak zasięgu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Strykowo Poznańskie brak zasięgu

Witam. Mam podejrzenie że w miejscowości Strykowo Poznańskie ktoś tłumi sygnał. Jeszcze na 500 m przed miejscowością od strony Granowa mam DL 50Mb/s i UL 10Mb/s.Po wjechaniu do centrum sygnał zanika (brak możliwości wykonania rozmowy tel.). Proszę o sprawdzenie / nie wiem gdzie to zgłosić. Pozdrawiam Robert Gola

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Strykowo Poznańskie brak zasięgu

@BracketTakie rzeczy zgłasza się normalnie na infolinii lub pisemnie listem poleconym na adres w Skierniewicach.

Orange Polska S.A.

ul Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice.

Tu mamy forum samopomocowe i trudno nam jest  precyzyjnie odnieść się do zasięgu w takiej sytuacji.

W samej miejscowości może być problem z zasięgiem, gdyż nadajnik znajduje się o około 4,5km w Kąkolewie. To ten kierunek o którym wspomniałeś. Może BTS ma dodatkowe przeciążenia, a anteny sektorowe mogą być ustawione nie bezpośrednio na Twoją miejscowość, co nie sprzyja zasięgowi.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Strykowo Poznańskie brak zasięgu

Witam. Dziękuję za info. Stacja jest na 100% pusta. Pod stacją w Kąkolewie miałem 150-250Mb/s.Później las i sygnał spadł do 70-50Mb/s, ale nadal ok. Gdy zaczęły się budynki po 500m sygnał spadł do 0. Coś jest na rzeczy. Raczej niemożliwe aby w normalnych warunkach tak było. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Strykowo Poznańskie brak zasięgu

@BracketDlatego zgłaszaj..

To co napisałem to przypuszczenia. No, może z wyjątkiem odległości od nadajnika. W centrum może być problem z LTE i transmisją danych, gdyż w terenie zabudowanym jest gorszy zasięg niż przed miejscowością w otwartym terenie.W okolicy mogą być również poinstalowane nielegalne repeatery, co również ma wpływ na działanie samego BTS-a, bo skoro Ty widzisz problem, widzą go i inni w tej miejscowości...To wyjaśni zgłoszenie problemu


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2396
  • 9915
  • 85

Strykowo Poznańskie brak zasięgu

Cześć @Bracket 

Przesyłam Ci linka do tematu Zakłócenia w sieci komórkowej https://www.orange.pl/omnibook/zaklocenia-w-sieci-komorkowej#

Może okaże się  przydatny 

Pozdrawiam 🙂