Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SMS/MMS po VoWiFi profil IMS


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

SMS/MMS po VoWiFi profil IMS

Cześć,

Chciałby się ktoś podzielić wiedzą jeśli takową posiada jaki profil IMS wprowadzić w Xiaomi Mi 10 żeby zadziałały SMSy i MMsy po WiFi. Podobno taki profil jest, ale nie jest on domyślny i trzeba go ręczne wprowadzić. Pomoże ktoś ?

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

SMS/MMS po VoWiFi profil IMS

@iCinek teoretycznie Orange uruchomił tą usługę, ale jeszcze nikt na forum nie podał, że zadziałały SMS-y/MMS-y po WiFi. Rozmowy działają.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

SMS/MMS po VoWiFi profil IMS

No rozmowy działają od dawna, ale niby wdrożone SMSy i MMSy od marca...i nie działają na domyślnym IMS (z karty SIM). Podobno można to jakoś ogarnąć wprowadzając ręcznie IMS z forum Xiaomi, ale do tego trzeba mieć zrobionego roota a mając masę danych na telefonie to już zbedna zabawa i też nie ma gwarancji że zadziała. Na razie jednemu gościowi z forum załapało na Mi 10 jak się pobawił w to ręczne wprowadzanie. 

Bardzo to słabe w Plusie działa w T-Mobile działa w Play też a Orange szczycący się jako sieć nr1 nie potrafi użytkownikom zapewnić tak prostej z punktu widzenia programistki i podstawowej usługi...ehh chyba nigdy się nie doczekamy żeby wszystko działało jak powinno.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

SMS/MMS po VoWiFi profil IMS

@iCinek tu podobny temat:

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/wifi-calling-dla-sms-%C3%...

Od jakiegoś czasu użytkownicy sprawdzają możliwość wysyłania SMS-ów przez WiFi. 

Anonim

Nie dotyczy

SMS/MMS po VoWiFi profil IMS

Odpuść sobie grzebanie w profilach IMS. Mi ostatnio przestały działać smsy po wifi i wróciłem do domyślnych profili.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

SMS/MMS po VoWiFi profil IMS

Odpuszczę sobie siłą rzeczy, bo musiałbym robić roota tak jak wspomniałem. Może kiedyś zacznie to działać na domyślnym IMSie ... jeśli kiedykolwiek się tego doczekamy.