Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prośba o światłowód


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 13
  • 0

Prośba o światłowód

Hej, jakiś czas temu pisałem prośbe o założenie światłowodu w mojej wsi na orange.pl. Wysłałem tez prośbe na https://internet.gov.pl, dzwoniłem też do orange jaka jest szansa światłowodu w mojej wsi odpowiedziano mi że mam pytać w swojej gminie co i jak, zapytałem w gminie i odpowiedzano mi, że to nie jest od nich zależne, najbliższy światłowód ode mnie to około 1km, naprawde z innymi internetami jest totalna tragedia. Jakiś pomysł co mogłbym zrobić, aby uzyskać ten światłowód?

5 ODPOW. 5

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11667
  • 52

Prośba o światłowód

Jeśli gmina to zlewa, to nic nie zrobisz.

Chyba że sam zbudujesz sieć, ale żeby to się opłaciło, musiało by być sporo chętnych, to droga inwestycja i bez dofinansowania się nigdy nie zwróci, takie są realia, trzeba cierpliwie czekać, może za kilka lat sytuacja się zmieni.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Prośba o światłowód


@m1chal11napisał(-a)

Hej, jakiś czas temu pisałem prośbe o założenie światłowodu w mojej wsi na orange.pl. Wysłałem tez prośbe na https://internet.gov.pl, dzwoniłem też do orange jaka jest szansa światłowodu w mojej wsi odpowiedziano mi że mam pytać w swojej gminie co i jak, zapytałem w gminie i odpowiedzano mi, że to nie jest od nich zależne, najbliższy światłowód ode mnie to około 1km, naprawde z innymi internetami jest totalna tragedia. Jakiś pomysł co mogłbym zrobić, aby uzyskać ten światłowód?


W niedzielę wybory. Możesz zagłosować na tego kto obieca światłowód.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 13
  • 0

Prośba o światłowód

Problem w tym, że osoba która obieca ma najmniej poparcia niestety.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 91
  • 324
  • 0

Prośba o światłowód

Chyba prościej jest się ubiegać o przekaźnik lub BTS. W obecnym czasie internet 4G / 5G naprawdę daje radę.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12993
  • 53340
  • 620

Prośba o światłowód

@m1chal11  informacje, które podałeś są bardzo ogólne. To jak wróżenie z fusów.

Powiem ogólnie. Pisz gdzie tylko Ci przyjdzie do głowy pisać. Zweryfikuj na stronie rządowej jaki masz obecnie dostęp. Poszukaj Twojej miejscowości w planach KPO i podaj jej nazwę i ulice tu...

Mamy swoje źródła informacji i czasem się nam uda czegoś więcej dowiedzieć