Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poznań ul. Langiewicza. Podłączenie światłowodu niemożliwe, gdyż zbyt wysoki koszt.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 44
  • 0

Podłączenie światłowodu

ze nie ma mozliwosci podłaczenia z orange rozmawialem i stwierdzili ze jest potrzebne nowe pozwolenie na budowe i to im sie nie kalkuluje moje tlumaczenia ze to nowe pozwolenie jest nie potrzebne bo trzeba poprawic według poprzedniego pozwolenie nie docieraly a tak poza tym to gdzie mam pisac bo juz nie wiem 

 

poza tym jak sie wejdzie na strone uke.gov.pl to widac jak na dloni ze do 4 jest swiatlowod a dalej nie ma a pod 2 jest wezel

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Podłączenie światłowodu

@Sanczo4861 Adres do korespondencji. Orange Polska S.A. ul Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice.

Z dopiskiem inwestycja ftth


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 44
  • 0

Podłączenie światłowodu

Ok dzieki szkoda ze tylko listownie bo na odpowiedz bede czekal 40 dni jak nie lepiej ale co zrobic jak sie inaczej nie da to trzeba próbować jak sie czegoś dowiem sensownego to dam odpowiedz ale atakuje wszystkich dostawców jacy sa na rynku i kazdy mowi ze to kable orange i z nimi trzeba sie kontaktowac


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Podłączenie światłowodu

@Sanczo4861 niestety Orange odeszło od komunikacji e-mail. Dziwne to dla mnie ale cóż decyzja firmy. Jest tak jak mówisz. Skoro to kable Orange dopóki u nich nie będzie sprawa wyjaśniona aby zbudować przyłącze. Bez tego konkrecja też nie ma na czym świadczyć usługi. Niestety z tymi światłowodami to nie też wychodzą takie cuda wianki.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Podłączenie światłowodu

@Sanczo4861 

agat13_0-1673942885927.png

Zobacz, od Filareckiej na mapach jest przejście do Twojego budynku...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Podłączenie światłowodu

@Sanczo4861 Na mapach widzę że jest kanalizacja wzdłuż twojej ulicy i nawet jest przyłącze ziemnie do budynku. Jeśli podłączyli tą stroną 2, 3 i 4 to dlaczego nie 5 i 6. Co mówili monterzy? Która studnia jest zabetonowana? 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Podłączenie światłowodu

@marder Słuszne pytanie...Kwestia czy jest niedostępna (np chodnikiem, przykryta kostką) czy jest po prostu zniszczona, zalana betonem, a kanalizacja niedrożna.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 44
  • 0

Podłączenie światłowodu

Sorki ze tak późno odpisuje ale na mapach moze i jest a ile razy mapy sie nie zgadzaja z rzeczywistością??? Przy budynku nr 6 jest ostatnia studzienka i czarny słupek i tam nie ma przepustów dalej wiem bo otwieralem sam tebstudnie 

 

Zabetonowana jest ostatnia studnia na ul filareckiej i tamtedy ida kable a na langiewicza ostatnia studnia nie ma przepustów w strone filareckiej

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Podłączenie światłowodu

@Sanczo4861 Teoretycznie to niewłaściwe i projektant faktycznie o tym nie wiedział...mapy mówią inaczej

To jednak problem do obejścia z drugiej strony.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 44
  • 0

Podłączenie światłowodu

zgadza sie tylko kto ma to zrobic i kto ma za to zapłacić ????