Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego Orange zablokowało wolnemedia.net?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Dlaczego Orange zablokowało wolnemedia.net?


@j131napisał(-a)

@jaryn 

Adres strony z której to skopiowałeś też jest tajny?


Tego nie wiem czy jest tajny, znalazłem bez problemu. Google w tym temacie znalazło.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5498
  • 22134
  • 181

Dlaczego Orange zablokowało wolnemedia.net?


@jarynnapisał(-a)

@j131napisał(-a)

@jaryn 

Adres strony z której to skopiowałeś też jest tajny?


Tego nie wiem czy jest tajny, znalazłem bez problemu. Google w tym temacie znalazło.


Masz dziwne podejście do praw autorskich. Kopiujesz czyjś materiał bez podania źródła i uważasz że to jest w porządku bo łatwo go znaleźć?

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/dlaczego-nie-dziala-mi-strona-czyli-jak-abw-walczy-z-kremlowska...

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

Dlaczego Orange zablokowało wolnemedia.net?


@j131napisał(-a)

@jarynnapisał(-a)

@j131napisał(-a)

@jaryn 

Adres strony z której to skopiowałeś też jest tajny?


Tego nie wiem czy jest tajny, znalazłem bez problemu. Google w tym temacie znalazło.


Masz dziwne podejście do praw autorskich. Kopiujesz czyjś materiał bez podania źródła i uważasz że to jest w porządku bo łatwo go znaleźć?

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/dlaczego-nie-dziala-mi-strona-czyli-jak-abw-walczy-z-kremlowska...

 


najpierw o jakąś tajność się czepia, teraz o prawa autorskie i jeszcze co wymyśli?

 

 

_______________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Dlaczego Orange zablokowało wolnemedia.net?

Screenshot_1.jpgJedno mnie interesuje, nie lubię żadnej cenzury i wkurza mnie ta CyberTarcza wiec kazałem ja już dawno wyłączyć mimo to na różnych stronach dalej mi wywala-Zablokowano przez Cyber Tarczę. A strona działa.

 

___________

* Wpis poddany edycji - moderator Bartłomiej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5498
  • 22134
  • 181

Dlaczego Orange zablokowało wolnemedia.net?

@kris68 

Już Ci pisałem poprzednio, CyberTarczy nie da się wyłączyć. Mylisz usługę o tej samej nazwie (którą można wyłączyć) z działaniami CERT których wyłaczyć się nie da. Można je obejść (do jakiegoś stopnia), ale nie można ich wyłączyć. Obejście dla stron blokowanych przez DNS (tak jak w tym przypadku) polega na użyciu innych serwerów DNS niż serwery operatora (w tym przypadku muszą to być serwery niezależne od polskich władz bo najwyraźniej wszyscy dostawcy dostali nakaz blokowania i wszystkie polskie serwery DNS blokują), w przypadku blokowania tras blokadę można obejść poprzez VPN. Ale żadne prośby o wyłączenie CyberTarczy w tym zakresie nic nie pomogą, niezależnie od tego jak bardzo będziesz asertywny.