Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chroniczne przeciążenie sieci - Wyszków


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 43
  • 0

Chroniczne przeciążenie sieci - Wyszków

W Wyszkowie od bardzo długiego czasu występuje przeciążenie sieci. W ostatnim czasie jest wyjątkowo źle. Prędkość na LTE i pseudo 5G spadają nawet do 2 Mbps. Internet staje się nie używalny. Czy wiadomo jest coś o rozwoju? Informacje o przeciążeniu i możliwych modernizacjach padają od lat, ale nigdy nie odczułem poprawy.

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52674
  • 710

Chroniczne przeciążenie sieci - Wyszków

@Drizzt jeżeli nadajniki w Twojej okolicy są orzeciążone, to najlepiej zgłaszać na infolinii, czacie. Operator również alkalizuje sieć i nadajniki, a dodatkowe zgłoszenia od użytkowników mogą orzyspieszyć ewentualną modernizację nadajników i/lub rozbudowę. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 43
  • 0

Chroniczne przeciążenie sieci - Wyszków

Oczywiście zgłaszane wiele razy, niestety bez większych zmian.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53314
  • 619

Chroniczne przeciążenie sieci - Wyszków

@Drizzt  nie będzie zmian bez renowacji nadajników, a przynajmniej powiększenia przepustowości łączy dostępowych. Niestety tego się nigdzie nie dowiesz kiedy akurat u Ciebie to nastąpi. 

Możesz ewentualnie zweryfikować czy BTS - y są zasilane raduolinią, co może być powodem takiego spowolnienia nadajników w kaskadzie.

To jednak nic nie zmieni i trzeba cierpliwie zgłaszać problem, bo im więcej zgłoszeń krytycznych, tym jest szansa na szybsze ujęcie w harmonogramie prac 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 43
  • 0

Chroniczne przeciążenie sieci - Wyszków

Wszystko jest jasne, z mojej strony było zgłaszane wielokrotnie. Z mojej perspektywy sytuacja pogarsza się od kilku lat. Po takim czasie jednak mam wrażenie że mniejsze miasta są spychane na szary koniec i nie można spodziewać się zmiany. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53314
  • 619

Chroniczne przeciążenie sieci - Wyszków

@Drizzt  i tu się mylisz..znajomy z północnego wschodu mający działkę "nigdzie" zadał mi to samo pytanie. Odpowiedziałem, a on męczył operatora i kilkanaście nadajników w sumie w małych miejscowościach doczekało się prac planowych ( jak to określa operator)

Można? Można...byle grupowo...