Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód Katowice, obecnie jest tylko miedź. Co mogę zrobić, aby pojawił się światłowód?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

Światłowód Katowice, obecnie jest tylko miedź. Co mogę zrobić, aby pojawił się światłowód?

o tak to wygląda dokładnie od tej skrzynki wszystko leci po 3 słupach widocznych na kolejnym zdjęciu do 188. Dlatego moje zdziwienie, dlaczego problem z do

IMG_3475.jpg

IMG_3476.jpg

IMG_3477.jpg

   

rejonizowaniem.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2525
  • 9050
  • 45

Światłowód Katowice, obecnie jest tylko miedź. Co mogę zrobić, aby pojawił się światłowód?

Pozostaje Ci pisać do Skierniewic, zrobić zdjęcia, prosty szkic i może ktoś się pochyli nad tematem. Problem jest taki jak pisałem wcześniej. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9946
  • 85

Światłowód Katowice, obecnie jest tylko miedź. Co mogę zrobić, aby pojawił się światłowód?

@marder  sprawdziłem adres, który podał @WitoldO na  UKE Wyszukiwarka ŚLĄSKIE,KATOWICE, GEN. ZYGMUNTA WALTERA JANKEGO, Planowana rozbudowa (POPC) była realizowana przez Tauron Obsługa Klienta Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/

Nazwa podmiotu Medium Planowana data rozbudowy Przepustowość Miejscowość Ulica Nr budynku

TAURON OBSŁUGA KLIENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄświatłowodowe2021-12-14100KATOWICEUL. GEN. ZYGMUNTA WALTERA JANKEGO77
TAURON OBSŁUGA KLIENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄświatłowodowe2021-12-14100KATOWICEUL. GEN. ZYGMUNTA WALTERA JANKEGO49A
TAURON OBSŁUGA KLIENTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄświatłowodowe2021-12-14100KATOWICEUL. GEN. ZYGMUNTA WALTERA JANKEGO58

Oprócz napisania pisma do Orange Skierniewic  o dorejnizowanie można tez napisać e-mail lub pismo do:

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.
Ul. Sudecka 95-97
53-128 Wrocław

e-mail: tok@tauron.pl

Opisać całą sytuację tak jak piszesz@marder  powyższym poście i może uda się podłączyć światłowód.

Informacje te można znaleźć  w pliku Dane kontaktowe Stron w poniższym linku

https://biznes.tauron.pl/telekomunikacja/dokumenty

Może te informacje Wam pomogą.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13071
  • 53632
  • 625

Światłowód Katowice, obecnie jest tylko miedź. Co mogę zrobić, aby pojawił się światłowód?

@Pablo5  dane mogą być nieaktualne, bo na Googlach jest OPP i zasięg z Orange 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2400
  • 9946
  • 85

Światłowód Katowice, obecnie jest tylko miedź. Co mogę zrobić, aby pojawił się światłowód?

@WitoldO  spróbuje napisać pismo do Orange

Orange Polska S.A.

ul. Jagiellońska 34,

96-100 Skierniewice

a także pismo/e-mail do

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.
Ul. Sudecka 95-97
53-128 Wrocław

e-mail: tok@tauron.pl

może się uda podłączyć światłowód

Pozdrawiam 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 46
  • 0

Światłowód Katowice, obecnie jest tylko miedź. Co mogę zrobić, aby pojawił się światłowód?

Czasami człowiek traci nadzieje w ludzkość i ze problemami zostaje sam :), ale fajne jest to, że jednak tutaj na forum jest takie pozytywnie :). 

 

Choć trochę się to w głowie nie mieści, że mamy czasy gdzie Internet jest standardem, a tak wielkie problemy są z przyłączeniem starej/nowej inwestycji.