Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VoLTE brak na iPhone 13 Pro Max


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

VoLTE brak na iPhone 13 Pro Max

Witam,
Mam Orange Flex i nie ma w ogóle opcji włączenia VoLTE na moim telefonie. Mam tylko 1 kartę esim. Konsultant na czacie stwierdził, że to wina telefonu co jest bzdurą,bo zagranicą jakimś cudem jest to aktywne. 

 VoLTE aktywne zagranica

7D85630D-E2EE-44A3-909F-CDF65C5D5B34.jpeg

Brak opcji VoLTE w kraju

2B9936A3-B1DB-44DF-8C34-5F0E7A61A4CC.png

 

Wifi calling włączony

 

EC33D8E1-5E31-4F62-9435-37A209BC49F9.jpeg

 

Zatem pytanie jest dlaczego na iPhone 13 Pro Max nie ma opcji włączenia lub wyłączenia VoLTE? Bo problem jak widać nie leży w telefonie czy jego oprogramowaniu.

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

 

 

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

VoLTE brak na iPhone 13 Pro Max

@DaniGW temat co jakiś czas powraca na forum. Jeden z nich, może znajdziesz odpowiedź:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/VoLTE-nie-dzia%C5%82a-na-IPhone-13-Pro-Max/m-p/304906

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

VoLTE brak na iPhone 13 Pro Max

Czytałem powyższy post,ale tam problem leżał w 2 kartach dla tego samego numeru. U mnie problem jest przy 1 karcie. Ja bym chciał zobaczyć czy jest ktoś kto ma iPhone 13 i Orange Flex i mu działa VoLTE


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 26
  • 43
  • 0

VoLTE brak na iPhone 13 Pro Max

@DaniGWja mam co prawda iPhone 12 Pro ale też nie mam opcji suwak do włączenia VoLte ale zwróć uwagę, że jak wejdziesz w ustawienia / sieć komórkowa / Opcje danych kom / to masz dla LTE opcję Głos i dane więc zdaje się, że VoLte włącza się automatycznie jak w tej opcji dasz coś więcej niż 3G (chociaż jest tylko dostępne 5g, 5g auto lub LTE). Działanie VoLTE najprościej sprawdzić dzwoniąc na inny numer komórkowy i jeżeli połączenie następuje natychmiast a ikonka przy zasięgu w trakcie połączenia wskazuje LTE a nie 3G to VoLTE działa - tak jest właśnie w moim przypadku. Mam nadzieję, że pomogłem

Anonim

Nie dotyczy

VoLTE brak na iPhone 13 Pro Max


@DaniGWnapisał(-a)

Witam,
Mam Orange Flex i nie ma w ogóle opcji włączenia VoLTE na moim telefonie. Mam tylko 1 kartę esim. Konsultant na czacie stwierdził, że to wina telefonu co jest bzdurą,bo zagranicą jakimś cudem jest to aktywne. 

 VoLTE aktywne zagranica

7D85630D-E2EE-44A3-909F-CDF65C5D5B34.jpeg

Brak opcji VoLTE w kraju

2B9936A3-B1DB-44DF-8C34-5F0E7A61A4CC.png

 

Wifi calling włączony

 

EC33D8E1-5E31-4F62-9435-37A209BC49F9.jpeg

 

Zatem pytanie jest dlaczego na iPhone 13 Pro Max nie ma opcji włączenia lub wyłączenia VoLTE? Bo problem jak widać nie leży w telefonie czy jego oprogramowaniu.

 

 


W tym telefonie nie ma opcji włącz wyłącz Volte, to jest aktywne albo nie, zależne od operatora.

Wszelkie problemy z telefonem i usługami, zgłaszaj do  wsparcia Apple, będzie to szybciej naprawione, niż zgłaszając do Orange 😉

https://support.apple.com/pl-pl/iphone

@Tomek_79  nowe iPhone muszą mieć 5G ustawione czy automatyczny wybór, przy 4G tylko będzie kicha niestety, no chyba że stary iPhone i nie ma 5G 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

VoLTE brak na iPhone 13 Pro Max

Jeśli masz WiFi Calling - to i masz VoLTE. Sieć komórkowa > opcja danych kom. > Głos i dane > LTE.