Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love i przejście na abonament


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 75
  • 282
  • 1

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love i przejście na abonament

Zaczynając od początku. Kiedyś miałem abonament na jeden numer za około 145 zł. Udało mi sie przejść po zakończeniu umowy promocyjnej przejść na mini love za 85 zł.. Teraz stanąłem przed faktem ze druga karta z Internetem jest mi nie potrzebna. Teraz jest ciekawa oferta kilku miesięcy za darmo na normalny abonamentowy numer. Szukałem w aplikacji możliwości zrezygnowania z pakietu. Nie znalazłem. Za pośrednictwem przeglądarki w sekcji Umowy znalazłem opcje ile zapłacę za zerwanie umowy. Jest 0 zł. Klikam w ta opcje brak reakcji. 

Pytanie za 100 punktów jak zrezygnować z pakietu drugiej kart i pozostać z jednym abonamentem by go przedłużyć z aktualna promocja dostępna tylko przez Internet. Z ewentualnym zakupem telefonu. A bez telewizji której nie chce. Jakieś bugi w oprogramowaniu aplikacji ?

 

 

 

___________________

*Temat przeniosłem z działu "Inna oferta" i doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52915
  • 716

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love

@marchello999 musisz rozwiązać umowę na pakiet OL, a następnie podpisać nową umowę. Czas wypowiedzenia umowy 30 dni od dnia złożenia wypowiedzenia.

Pytanie tylko, czy z pakietu OL chcesz zachować jakiś numer komórkowy. Jeżeli tak, to trzeba z naciskiem zaznaczyć, że numer ma przejść do oferty na kartę. Inaczej po zakończeniu umowy, numer przepadnie.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22201
  • 182

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love

@marchello999 

Sposób rozwiązania umowy jest określony w umowie, tam sprawdź jakie masz możliwości. Nie wydaje mi się, żeby dało się rozwiązać umowę klikając coś w portalu czy w apce. Trzeba w tym celu skontaktować się z BOK - czy to przez telefon, czy to przez internet (czat), czy to w realu, przez "salon". Ale oczywiście mogę się mylić, to jest tylko moja opinia.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1278
  • 3065
  • 31

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love i przejście na abonament

@marchello999  wystarczy że przedłużysz numer głosowy w abonamencie komórkowym S/M/L (pewnie chodzi Ci o M). druga karta na której był internet zostanie dezaktywowana na podstawie rozpakietowania Orange Love mini. nie musisz składać żadnej rezygnacji.
proste że hej  🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love i przejście na abonament

Niezależnie od wyniku dyskusji - a kilka porad się już pojawiło 🙂 - możesz zapytać Doradcy. Może jednak warto będzie zostać z tym, co masz teraz? Wystarczy tylko najechać na ▶ Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym i kliknąć wyświetl szczegóły. Później Doradca bezpłatnie oddzwoni, a jak powiesz co i jak chcesz, to zobaczysz co się uda zdziałać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 75
  • 282
  • 1

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love i przejście na abonament

Przedłużyłem pakiet mini z dopłatą za 5G w pakiecie 30 Gb. Niestety przy tej opcji nie ma promocji 6 miesięcy za darmo. W efekcie nie tylko nie mam promocji. A dodatkowo płace 20 zł. za 5G. To prawda co piszą, ze Orange nie kultywuje stałych klientów. Raczej ich dyskryminuje. Próbowałem przedłużyć sam numer do rozmów jak pisze kolega wyżej. W efekcie dostałem nowy numer z którego mogłem na szczęście zrezygnować. Dopiero rezygnacja pisemna odniosła skutek. Dobrze czując pismo nosem wysłałem list. Ja takiej opcji jak pisze kolega nie znalazłem. Rozmowa z konsultantem nie ma sensu, bo wtedy z założenia nie działa promocja o która mi chodzi - 6 miesięcy za darmo. Dziękuję za porady, zakończę temat gdy otrzymam zamówienie

 

 

 

 

_________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1278
  • 3065
  • 31

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love i przejście na abonament

@marchello999  generalnie dla przedłużających nie ma z reguły żadnych darmowych miesięcy. orange ma słabe oferty i dla nowych i dla przedłużających!
6mc jest dla przenoszących numer od innego opa. chociaz jak klikniesz przedluzenie to niby jest

Promocja do 7.05.2023 r. Tylko online!  Ekstra 5 mies. abonamentu za 0 zł w Plan L za 85zł

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 75
  • 282
  • 1

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love i przejście na abonament

Przy pakiecie mini love to nie możliwe. Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd. Trzeba zrezygnować z pakietu i zerwać umowę na Internet, pozostawiając abonament. Do przedłużenia można przystąpić dopiero po upływie miesiąca. A wtedy tej promocji już nie będzie. Gdybym był mądry to nie zmieniał bym umowy i pozostał na czas nieokreślony. Jednak tak nudno 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love i przejście na abonament

@marchello999
Kolega nie wprowadza w błąd. Możesz przedłużyć umowę tylko na numer głosowy, wtedy internet mobilny zostanie odłączony. Jest to rozbundlowanie. Nie można jednak dokonać tego online, tylko przy udziale konsultanta, czy to na infolinii czy w salonie. Natomiast siłą rzeczy nie zadziała promo 6 mc za 0 zł ponieważ ona dostępna jest tylko online.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1278
  • 3065
  • 31

Zrezygnowanie z Pakietu mini Love i przejście na abonament

@marchello999  Co napisałem jeden post wyżej?

Chytry traci dwa razy haha