Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączenie 3 abonamentów


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Połączenie 3 abonamentów

Witam, za niedługo kończą mi się w Orange 3 różne umowy na abonament komórkowy i chciałbym to jakoś uporządkować. Jaka jest obecnie najlepsza oferta, żeby połączyć te 3 numery w jakiś wspólny pakiet (same telefony, bez telewizji czy Internetu stacjonarnego itd.) z możliwie dużą ilością danych?

 

________________
* Przeniesiono z działu Abonament– moderator Michał

16 ODPOW. 16

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1457
  • 6308
  • 43

Połączenie 3 abonamentów

Stary wątek ale chyba nadal daje aktualną wiedzę na ten temat.

I jeszcze jeden wątek który może być też przydatny. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 446
  • 3820
  • 19

Połączenie 3 abonamentów

@sherif14 ogólnie abonamenty wyglądają przy przedłużeniu tak:

 

Plan S 55 zł  (od 25 miesiąca 65 zł) za 30Gb

Plan M 60 zł (od 25 miesiąca 75 zł) 140 GB przez 12 miesięcy potem 70 GB 

Plan L 85 zł (od 25 miesiąca 95 zł) 300 GB przez 12 miesięcy potem 150 GB.

 

Podane ceny są z uwzględnieniem rabatu 5 zł za zgody marketingowe i 5 zł za e-fakturę odbierany na Mój Orange.

 

Oczywiście to są pełne ceny, na 2 i 3 numer jest 20 zł rabatu za łączenie usług. 

 

Jak robisz online to miesiąc gratis. 

 

Kwestia czy masz na koncie dostępne jakieś rabaty albo coś ugrasz przy kontakcie z BOK.  Tylko wtedy ta oferta nie łączy się z miesiącem gratis (to tylko przez WWW). 

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Połączenie 3 abonamentów

Ok. Rozumiem, że tek pakiety internetowe są co miesiąc odnawiane? I czy przy trzech telefonach łączą się i mogą być wykorzystane na innym smartfonie, jako wspólny pakiet?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9955
  • 85

Połączenie 3 abonamentów

Witam@sherif14 najkorzystniejsze abonamenty wychodzą w planie M bo oprócz tego co wymienił @Kimiriko masz w planie uwzględniony rabat naliczany do 24 mies. 5 zł/mies. (uwzględniony w cenie, promocja od 23.10.2022 r.) w planie S w w planie L tego rabatu nie ma. Jeśli przedłużysz online to masz 1 mies. abonamentu za 0 zł. Sumując razem 3 abonamenty to w planie m pierwszy abonament 60 zł drugi abonament 40 zł  trzeci abonament 40 zł. Razem wychodzi 140zł. W planie S nie masz rabatu promocyjnego 5zł. Abonament za pierwszy nr wyniesie 55zł, drugi nr 35zł, trzeci nr 35 zł. Razem wychodzi 125zł miesięcznie. w Planie L tez nie ma rabatu promocyjnego 5zł. Pierwszy nr będzie wynosić  85zł, drugi nr 65zł, trzeci nr 65 zł. Razem miesięcznie wyjdzie 215zł. Według mnie najkorzystniejsza oferta na ten moment to Plan M bo masz tam zawarty rabat promocyjny 5zł i jak przedłużysz online to 1 miesiąc masz za 0zł. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Połączenie 3 abonamentów

@Pablo5 A czy pakiet internetowy z tych trzech abonamentów łączy się i może być wykorzystany jako wspólny?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9955
  • 85

Połączenie 3 abonamentów

@sherif14zerknij na ten temat który dotyczył  wspólnego internetu na koncie z 3 nr w Orange z 2019 roku  prześle ci linka https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/wsp%C3%B3lny-internet-na-koncie/m-p/165411

Wydaje mi się że nie da się bo każdy nr ma przypisany pakiet internetu.  Tylko w pakiecie z internetem domowym LTE mozna przekazywać  albo w Flexie gdzie mozesz przekazywać GB ale te pozostałem nr muszą tez byc w Flexie. Przytoczę  fragment @ketrasaArtur 

Jeżeli to jest oferta na kartę lub abonament, to pakiet internetu jest przypisany do danego numeru. Tylko z danej karty można wykorzystać pakiet GB

Wyjątkiem w abonamencie jest dzielenie internetu, ale tylko jak posiadasz internet domowy LTE i tylko z karty internetowej na pozostałe.

Jeszcze jest opcja FLEX, gdzie można przekazać pakiety BG dla innej osoby, ale pozostałe numery muszą być również we FLEX.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52915
  • 716

Połączenie 3 abonamentów

@sherif14 pakiety internetowe z tych trzech planów nie łączą się. Najczęściej z pakietu internetowego współdzielonego jest około 3 GB. Większy pakiet współdzielony można otrzymać przy dokupieniu internetu mobilnego.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 84
  • 0

Połączenie 3 abonamentów

@ketrasaArtur @Pablo5 To dopytam jeszcze o te pakiety. Podane ilości GB odnawiają się co miesiąc?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2402
  • 9955
  • 85

Połączenie 3 abonamentów

@sherif14 Tak odnawiają się co miesiąc wraz z nowym okresem rozliczeniowym 🙂 Jesli nie masz konta na Mój Orange musisz się zarejstrować.  Na twoim koncie Mój Orange jest taki program Środy z Mój Orange dostaje się co środy różne prezenty.

„Środy z Mój Orange" to program, w którym w każdą środę możesz odebrać nowy prezent w Mój Orange. Prezentem może być:

  • promocja na usługi dodatkowe,

  • darmowe gigabajty,
  • zniżka na urządzenia,
  • oferty i promocje partnerów współpracujących z Orange.

Jak odebrać

  • w aplikacji Mój Orange - zaloguj się e-mailem i wejdź w zakładkę Dla Ciebie. Jeśli nie masz aplikacji, pobierz jej najnowszą wersję w App Store lub w Google Play lub
  • przez orange.pl - wejdź w zakładkę Pakiety i usługi

Kto może skorzystać

Klienci indywidualni z mobilną ofertą na abonament.

Zasada działania

  • Jeżeli posiadasz kilka numerów na koncie, to z prezentu w danym tygodniu skorzysta konkretny numer – wskazany przez Ciebie przy odbieraniu nagrody.

  • W kolejną środę, następny prezent trafić może do innego numeru. Dzięki temu prezenty mogą otrzymać wszystkie Twoje numery na danym koncie.
  • Otrzymujesz nagrody, które działają na planie taryfowym, z którego korzystasz. Jeśli któraś z usług nie działa na Twoim planie, otrzymasz prezent, który u Ciebie na pewno będzie działał.

Podeśle linka: https://www.orange.pl/omnibook/aplikacja-moj-orange?_ga=2.25661565.1332679875.1672870913-1419236867....