Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 37, Nawigator Galaktyczny

informacje o jednorazowych, krótkich promocjach, bonusach itp.

Od czasu do czasu pojawiają się "okazje", np. po wygranych meczach polskiej reprezentacji pakiety GB; czy darmowe "otwarte pasma" niektórych kanałów w TV przez jakiś czas - proponuję utworzyć temat, a może raczej dział przeznaczony na publikowanie przez kogoś z Orange - bo przecież musi to być decyzja wewnątrz firmy - o takich okresowych, czy też jednorazowych "bonusach".  

05-09-2017 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 45, Pionier Misji

Jestem "za", choć mam małe "ale". Nie wiem czy ograniczenie do publikowania informacji tylko przez kogoś z Orange trochę nie zawęzi tego. Są czasem mniej "głośne" promocje o których użytkownicy NO informują a nie ma co ich szukać na oficjalnych profilach fb, tt czy oficjalnym blogu Orange.

05-09-2017

Nie dotyczy

@Piotrekk85, właśnie o to chodzi, by z okazji korzystało jak najwięcej użytkowników, a nie garstka wtajemniczonych Emotikon: Szczęśliwy

05-09-2017

Poziom 45, Pionier Misji

Tylko każdy kij ma dwa końce. Są czasem promocje "dla wybranych" i czasem "niewybrani" mogą poczuć się rozczarowani.

05-09-2017

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny

@Piotrekk85 , ależ wcale nie chodziło mi o ograniczenie "publikujących" do pracowników Orange. Jeżeli np. Ty wiesz coś pewnego, to jasne że wskazanym jest abyś się tym z nami podzielił. Po prostu wyszedłem z założenia, że ktoś wewnątrz firmy "zaklepuje" ktoś wprowadza w życie, więc i ktoś z Orange mógłby to nam na NO zdradzić. Co do tych "dla wybranych" mhmmm, jeśli faktycznie są takie, to może są one tym wybranym w jakiś inny, spersonalizowany sposób, komunikowane... 

05-09-2017

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy

Choćby trochę w jednym zbiorczym kanale 😉

12-09-2017

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny

Status zmieniony na: Sprawdzany

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny

Przedyskutowaliśmy to wewnętrznie i... promocji codziennie jest mnóstwo. Niestety nie jesteśmy w stanie ich wszystkich dodawać. Musiałby ktoś zajmować się cały dzień tylko tym 🙂 Trudno byłoby nam wybrać te, które są najbardziej interesujące. Mamy więc propozycję pośrednią: 

W dziale Szukam oferty stworzymy temat o tytule "Najbardziej interesujące promocje Orange", do którego każdy użytkownik, także pracownicy, będzie mógł dodać komentarz z linkiem i info o - jego zdaniem - fajnej ofercie w Orange. "Łowcy okazji" będą mogli dodać temat do obserwowanych i otrzymywać powiadomienia na bieżąco. Będzie też gdzie zamieszczać wpisy dotyczące krótkich promocji, jak np. ostatnia o pakietach danych za zwycięstwo Polaków.

 

Co Wy na to? Przede wszystkim autor pomysłu - @Misiek62? 😆

11-10-2017

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny

Lepszy wróbel w garści... 😉

Wiesz @Artur nie chodziło mi o wszystkie promocje,  tylko takie okazyjne,  jakich przykłady podałem w propozycji,  więc... To co wydyskutowaliście odpowiada pomysłowi. 

11-10-2017

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny

Status zmieniony na: Realizowany

Nie dotyczy

Myślę, że "łowcy okazji" uaktywnią się na forum. Skorzystamy na tym wszyscyEmotikon: Szczęśliwy Brawo @Misiek62! "Dobrali się" do Twojej skóry Emotikon: Mrugający 

11-10-2017

Poziom 45, Pionier Misji

Tylko czasem są promocje dla wybranych partnerów, np. pracowników firm kluczowych mających usługi w Orange. I nie ma co dzielić się taką ofertą... temat rzeka.

11-10-2017

Nie dotyczy

@Piotrekk85, przypomina mi to czasy PRL-u. W zakładzie pracy na tablicy ogłoszeń wisiał komunikat dla "fizycznych", a dla "umysłowych" i kierownictwa wzmianka po fakcie. Fundusz Wczasów Pracowniczych, atrakcyjne wycieczki i fundusze premiowe dla "wybrańców" w pierwszej kolejności, a tzw. ochłapy na pocieszenie dla reszty. O takim powrocie wolałbym tutaj zapomnieć. Przecież za promocjami kryją się ogromne pieniądze i magnes na przyszłość.

11-10-2017

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny

Status zmieniony na: Wdrożony

@Misiek62, "wróbel" już lata 😉 "Oferty polecane przez Społeczność" są przypięte w dziale Szukam oferty 🙂 

06-11-2017

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny

@Artur zauważyłem że wspomniałeś o mnie 😉  sporo powiadomień w ciągu ostatnich dwóch godzin 😄

06-11-2017