Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 10, Poszukiwacz

Dodanie Disney+ do Video Pass w Orange Flex

Dobrze, by było powiększyć ofertę na dodatkową usługę Disneyplus w w video pass. Akurat mieszkam na działce cale lato i cała przyjemność korzystania z tego serwisu mnie mocno ogranicza. 

 

 

______________________

*Doprecyzowana nazwa pomysłu - moderator Wojciech.

17-06-2022 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 26, Specjalista

Zagłosuję więc @Romik 😉

17-06-2022

Poziom 20, Pasjonat

Zagłosuje. sam nie mam ale niech wprowadza 

19-06-2022

Poziom 9, Poszukiwacz

Właśnie założyłem konto tylko po to, żeby zagłosować. I o ile dołączenie Disneya wydaje się tylko kwestią czasu, to mam nadzieję, że stanie się to jak najszybciej się da.

Ale z drugiej strony Orange ciągle jest głuche na prośby o dołączenie Amazona Prime Video, mimo że ten już w pełni oficjalnie wszedł do Polski, coraz więcej tytułów jest w polską ścieżką dźwiękową i generalnie jest światowym gigantem z tej samej półki co Netflix, czy HBO MAX.

Oby więc z Disneyem nie było podobnie, że minie rok, miną dwa, zajrzymy wtedy do tego tematu i ciągle niestety będzie on aktualny.

 

A swoją drogą Orange nie powinno robić większej różnicy, że doda kolejne serwisy. Bowiem jeśli ktoś bierze Video Pass, to po to, żeby z niego korzystać i czy te gigabajty będę szły na ten czy inny serwis nie powinno robić różnicy. Poza tym jeśli Orange zasłania się tym, czy serwis cieszy się dużą popularnością, to jakoś nie chce mi się wierzyć, że taki serwis Poland.in (TVP World) jest aż tak popularny. Poza tym w tych serwisach Video Pass'a, aż 5 składa się na jedno wielkie TVP - ładnie porozbijanie na nazwy; TVP Info, TVP Sport, TVP Stream itd.

 

p.s. przepraszam, jeśli się za bardzo rozpisałem

 

A tak w ogóle trochę słabo to wygląda, że od października 2020 oferta Video Pass o nic się nie powiększyła.

Prosi się o dodanie trzech serwisów: Disney+, Amazon Prime Video i Viaplay. A jeśli nawet nie trzech, to zdecydowanie tych dwóch pierwszych.

 

Ja z chęcią byłbym skłonny więcej płacić za Video Pass, nie 20 zł, a np. 30, byle tylko te serwisy zostały dodane.

A najlepiej by było, żeby Orange wzorem T-mobile, stworzyło ofertę "bez limitu" (mogłaby być z limitem prędkości typu: do 30 mb/s czy 60 mb/s, byle tylko takiego Disneya szło swobodnie oglądać. Bo teraz jak chodzi o Flexa i najwyższy pakiet 150 GB, to Disney w jakości HD zżera 3 GB na godzinę - czyli nawet nie 2 GB, jak niby sam Disney to określa przy wyborze jakości. Uruchomiłem dzisiaj jeden film, więc opieram się na sprawdzeniu tego). Więc jak łatwo policzyć: przeznaczając w miesiącu połowę z tych 150 GB na owego Disneya, to starczy na mniej więcej godzinę dziennie (ograniczając jakość do HD). Niby więc coś tam się zdoła obejrzeć, ale o swobodzie oglądanie można zapomnieć, nie mówiąc o tym, żeby oglądać w 4K, które bierze 7 GB / godzinę. 

19-06-2022

Poziom 3, Obserwator

Z chęcią zagłosuję ,przyda się jakiś powiew świeżości ,Netflix i Hbo już się znudziło. 

25-07-2022

Poziom 20, Pasjonat

Również czekam na rozmów oferty video pass. 

28-07-2022