Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Przywitaj się

Jest w tej mojej półrocznej przerwie, kiedy nawet raz tutaj nie zajrzałem zaleta. Widzę co na tej przestrzeni zmieniło się, a tak codziennie zaglądając do tych wszystkich niuansów bym się przyzwyczaił. Jednego mi brakuje: apki NASZ ORANGE! Można byłoby wtedy częściej i łatwiej bywać tutaj. Pomyślcie nad tym. Serio. 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

@Matt55, w czym jest lepsza appka od strony mobilnej? Gdy wchodzisz na http://nasz.orange.pl ze smartfona to strona otwiera się w widoku dostosowanym do telefonu, ja mam dodany skrót na ekranie 🙂
Planujemy niedługo jeszcze bardziej uprościć stronę, potem zrobimy zapamiętywanie logowania i pod względem funkcjonalności będzie jak appka 😉
Bardzo się cieszymy, że widać zmiany! :))

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Przywitaj się

No dobra! Przekonałeś mnie! Jak już zrobicie tak jak piszesz @Artur to będzie elegancko. 😄 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Co tu nowego w Naszym Orange? Wymiotło mnie rano poza dom, bez swobodnego dostępu do netu... ale wracam do Was... 😉

 

Co prawda jutro będzie jeszcze gorzej - możliwa dłuższa nieobecność...

pojutrze możliwości też będę miał jakby mniej 😞

 

ale myśli moje cały czas krążą wokół idei pomarańczowej społeczności 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

...ciągnie wilka do lasu Emotikon: Bardzo szczęśliwy to się nazywa orangoholizm Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

e tam, "naszocholizm"...

@mabud73 

a Ciebie (avatara) ten łuk nie porazi? 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

...z zawodu jestem elektrykiem przemysłowym, a poza tym to tylko światłości Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

😉 toć przecież mówię o porażeniu światłem 😉 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

...aaaa, no tak, ale serce w avku jest ślepy jak kret Emotikon: Bardzo szczęśliwy nic mu/mi nie będzie...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

no może, dlatego tak się wpatruje w te błyski ... tylko że takie "doświetlenie" impulsowe, chyba nie pozwoli nic wypatrzyć, prędzej oślepić.