Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@mabud73 trochę później, ale zrobione Mrugający mężczyzna


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):

...a więc stało się. Muszę stwierdzić zdiagnozowanie u siebie poważnego "Orangoholizmu". Jeżeli w życiu codziennym @Artur@Misiek62@vdsl2@pablo_ck,  @Mikołaj@Jozefg@Piotrek, @Piotrekk85  oraz @inni pojawiają się podczas rozmów przy obiedzie, oraz mało tego, rodzinka zaczyna się orientować o czym mówię, wskazuje to na stadium poważnie zaawansowane, bardzo ciężkie do wyleczenia Emotikon: LOL


Ha ha! No pięknie, @mabud73, przyznaję się, ma się rozumieć - bez bicia 😉 - że ja też tu i tam "nieonline" rozmawiam o naszych dyskusjach tutaj, niektórzy nawet sami pytają w stylu "co tam u chłopaków z Nasz Orange?" 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Mikołaj, dzięki za ratunek. Obiecuję poprawę 😉 @Artur, to są właśnie niepokojące oznaki zaawansowanej, pozytywnej choroby Emotikon: LOL @Anonim, ciekawie musi to wyglądać Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja próbuję się z tego leczyć, ale Orange mnie przyciąga, najbardziej lubię sok pomarańczowy, motyw na telefonie pomarańczowy, skarpetki pomarańczowe, etc... 😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Ja próbuję się z tego leczyć, ale Orange mnie przyciąga, najbardziej lubię sok pomarańczowy, motyw na telefonie pomarańczowy, skarpetki pomarańczowe, etc... 😜


 

I jak przyjdzie co do czego, to  kamizelka też będzie pomarańczowa??


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

@Arturdlaczego ukryłeś info ze stopki - namiary na Ciebie w FB,  Twitterze itd.??


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

@Misiek62, bo niewiele osób klikało, więc uznałem, że ejst zbędne i nie ma co zaśmiecać stopki 🙂 Jakby coś to mam prywatną stronę i tam wszystkie linki, zapraszam 😄 www.arturgrabias.com 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Ha ha ha @Artur, ja co nieco odwiedziłem z Twojej strony...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Ups, jest tam wiele "grzechów młodości" 😉 Teraz służy głównie do kierowania do zewnętrznych serwisów 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Przywitaj się


Misiek62 napisał(-a):

Artur napisał(-a):
To żaden problem, @Misiek62, zaraz skasujemy 6 użytkowników i będziesz można zrobić zrzut.






...wszyscy wiedzą, że żartuję, prawda? ; )))

Oj tam skasujemy... po prostu czasowo wyłączymy 😉 licznik zredukujemy i po chwili przywrócimy do godności "user" 😄


Zabrzmiało to jak rozmowa na zapleczu warsztatu samochodowego o cofaniu licznika Emotikon: LOL , a tak poza tym coś mnie wieczorkiem tknęło...tak się nakręcamy na ilość użytkowników NO, a to powinno być odwrotnie 🙂 Im mniej tym lepiej...czytać-mniej problemów, chyba że "zwali" nam się tutaj tłum zadowolonych abonentów....

1.gif