Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Ja przygotowałem wąż podłączony do hydrantu, gaśnicę i 2 packi (takie na muchy). Ostatnio, 3 dni temu, jak było w dzień słonecznie to zleciało tych biedronek dziesiątki a może setki na nasz dom!

A nasze europejski są takie milusie i fajne: https://www.youtube.com/watch?v=ig4o_tsUvbM 😉

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@wscieklaewka  u mnie już nie ma na razie azjatyckich biedronek 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@wscieklaewka  u mnie już nie ma na razie azjatyckich biedronek 😄


Fajnie to wiedzieć @Citi2017  😉

Już robię paczkę i Ci wysyłam 😁 a co Emotikon: LOL ja mam ich aż nadto więc przygotuj się na ewentualność inwazji 😂😂😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , "drobnostki" to się przemyca dronami...nowoczesność w domu i zagrodzie Emotikon: Mrugający 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)



A można wiedzieć skąd? 


U wrót Mazur. Jadąc szynobusem na lotnisko nawet możesz przypadkiem zauważyć jedno z nielicznych okien z niezgaszonym światłem a z drugiej strony światła masztu konkurencji.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy


@wscieklaewka  kolega @Bartłomiej nie miał z nimi jeszcze do czynienia jemu wyślemy paczuszkę tych fajnych biedroneczek 😄 a i trochę do @Piotrekk85  naszego 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka , "drobnostki" to się przemyca dronami...nowoczesność w domu i zagrodzie Emotikon: Mrugający 


Dronów u mnie brak @Anonim Emotikon: Język

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)


@wscieklaewka  kolega @Bartłomiej nie miał z nimi jeszcze do czynienia jemu wyślemy paczuszkę tych fajnych biedroneczek 😄 a i trochę do @Piotrekk85  naszego 😄


O kurka wodna co Ty myślisz @Citi2017  żem ja pakowaczka jest Emotikon: Język Ustawię im kierunkowskaz - na Olsztyn lećcie, a @Bartłomiej to raczej ma ich towarzystwo, bo w Krakowie też się rozgościły bestie 😞 no chyba że @Bartłomiej nie jest z Krakowa - hm nie wiem Emotikon: zakłopotany


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Gdzie mi tu na Olsztyn - na Elbląg 😛

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Gdzie mi tu na Olsztyn - na Elbląg 😛

Na Elbląg już wysłałam 🙂