Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 3
  • 0

Pogaduchy

A tak z ciekawości - obstawiasz "ręcznie" czy ustawiłęś ten ich automat, aby automatycznie wysyłał "pita" 😛

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@jaworowi_cz, jak zwracasz się do konkretnej osoby to użyj @ z podpowiedziami. Słowo jest mi nie obce, ale w innych znaczeniach Emotikon: Język Może to do @bluesmanniaka miało być?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

@mabud73: fajna stopka 😉

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Dzięki @Piotrekk85...tak będę wyglądał dzisiaj wieczorem po "spotkaniu" ze szwagramiEmotikon: LOL

 

Edit: mój telefon dzisiaj świętuje Emotikon: LOL pisze cuda wianki 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Oj "młodzieży" kochana Emotikon: Szczęśliwy Co byście zrobili bez telefonów i kompów? Potraficie napisać i wysłać list, albo kartę świąteczną na normalnym papierze? Dobrze, że @mabud73 wie, jak budowlańcy dają "w dekiel" przed, w trakcie i po robocieEmotikon: Język Twoje zdrowie, bo mojego szkoda Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ja od kilku lat drukuje samodzielnie kartki na święta 😉 a znaczki są z envelo i nie trzeba stać w okienku 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, nie mam nic przeciwko envelo, ale co pismo odręczne, to ostatnimi czasy pokazali w "Rolnik szuka żony", do jakiego stopnia ta wygoda stukania w klawiaturę jest tak oschła, jak spalona trawa po upałach. Co Ci będę więcej tłumaczył? Każde pokolenie ma swój czas....mój miniony już Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Dobrze że nie ma programu "inżynier szuka żony" 😜

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy

@Anonim, w dzisiejszych czasach niestety ciężko żyć bez kompów i telefonów, sam tak mam Sfrustrowany robot

co roku jednak wypisuję i wysyłam karty świąteczne, a nawet pocztówki z wyjazdów urlopowych Emotikon: Szczęśliwy nawet mam sporo znajomych i przyjaciół, którzy to nadal kultywują Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Dobrze że nie ma programu "inżynier szuka żony" 😜

A co @Piotrekk85 w tym dziwnego by było? Lenistwo niektórych młodych, siedzących na "garnuszku" mamusi jest tak porażające, że dzisiejsze czasy aż proszą się o różnego rodzaju "przynęty", bo bykowego raczej nie wprowadzą. A szkodaEmotikon: Język

@Mariusz, ja też wiele spraw załatwiam w kapciach i  nie neguję, ale też sam przyznałeś, że list, pocztówka, to tradycja, którą warto pielęgnować.