Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 3.0

1:0 już jest dla naszych 🤗


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Pogaduchy 3.0

Słyszałam w radiu wypowiedź, że od ostatniego meczu minęło wystarczająco czasu by się fizycznie i nie tylko zregenerować. I ma dziś byś lepiej. Zobaczymy jaki będzie finał. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Pogaduchy 3.0

@ketrasaArturstrzelił Karol Świderski. @Kimiriko  @ketrasaArtur@bronzub  powiem Wam że   Robert Lewandowski był blisko zdobycia bramki przelobował bramkarza ale z przed linii bramkowej wybił obrońca Albanii. Macedonia Północna vs Czechy jest remis 0:0. Mecz można obejrzyć w IPTV Orange na kanale 115 Polsat Sport Extra+ HD 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 3.0

Hej wszystkim 🙃jak tam u was 🧇


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Pogaduchy 3.0

Hej @Citi2017  po staremu 🙂 Oglądam mecz Polska vs Albania i czasami przełączam na mecz Macedonia Północna  vs Czechy.  Co tam u Ciebie  🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Pogaduchy 3.0

Koniec meczu Polska wygrywa z Albanią 1:0. Pomyłka w moim powyższym poście nie chodziło o Macedonie Północną tylko o Mołdawię. Mecz Mołdawii z Czechami  kończy się remisem 0:0. Remis stawia Polskę w lepszej sytuacji bo tracimy do Czechów 1 pkt 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Pogaduchy 3.0

A ja jak zwykle nie oglądałem i nic nie straciłem, wręcz przeciwnie...zdrowiej spałem...😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Pablo5napisał(-a)

@k232poczekajmy na osoby które bardzo dobrze się znają na ustawieniu tych parametrów. Myśle o osobach@ketrasaArtur @agat13 @slav72 @IreneuszCD @j131 bardzo dobrze znają się w ustawieniach Volte i Wi-Fi calling 

Pozdrawiam 🙂


Mała uwaga... Jak pomagasz, to nie wywołuj co trochę użytkowników do tablicy, bo to się irytujące robi!


Podbijam to co pisze @IreneuszCD , już nie tak dawno, chyba z tydzień lub dwa temu pisałem aby nie podpierać się moją osobą, nie jestem jakimś znawcą czy autorytetem aby się na mnie powoływać, jestem tylko pasjonatem-amatorem nic więcej poza tym.

 

 

 

_____________________

*Post przeniosłem z tematu "Gubienie transmisji danych podczas korzystania z internetu" - moderator Wojciech.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Pogaduchy 3.0

a ja się czuję niedoceniony. Dlaczego @Pablo5  nie wspomina o mnie?

 

 

 

_____________________

*Post przeniosłem z tematu "Gubienie transmisji danych podczas korzystania z internetu" - moderator Wojciech.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 247
  • 1579
  • 0

Pogaduchy 3.0


@Pablo5napisał(-a)

Koniec meczu Polska wygrywa z Albanią 1:0. Pomyłka w moim powyższym poście nie chodziło o Macedonie Północną tylko o Mołdawię. Mecz Mołdawii z Czechami  kończy się remisem 0:0. Remis stawia Polskę w lepszej sytuacji bo tracimy do Czechów 1 pkt 🙂


Nie ma się z czego cieszyć - to wcale nie jest lepsza sytuacja! Z grupy wychodzą 2 drużyny, jeśli do walki i te 2 miejsca dołączy się ktoś jeszcze, np. Mołdawia to może być nieciekawie. Lepiej żeby Czesi wygrywali z innymi...