Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

@ketrasaArtur @Wojciech   ja też jestem w szoku. Ja by trochę formację zmienił na 4-4-2 i dodał Karola Swiderskiego do ataku a w obronie dać Kamila Glika on trzymał obronę. Na bramce wstawiłbym Bartłomieja Drągowskiego   🙂

Już jest 3:0. Szkoda 😞

• 2319
  • 9662
  • 82

Jest gol dla Polski strzela Damian Szymański 3:1. Koniec meczu: przegrywamy z Czechami  3:1.  Druga połowa lepsza po wejściu Karola Świderskiego

• 702

Ja dotrwałem do rozpoczęcia drugiej połówki. Obudziłem się po północy, sprawdziłem wynik i ilość GB. Czyli w radiu słusznie przewidywali. Historia została powtórzona, nie wygraliśmy z Czechami u nich.

• 2319
  • 9662
  • 82

Ja dotrwałem do końca meczu. Najgorsza była pierwsza połowa a druga była już lepsza po wejściu Karola Świderskiego i zmiany formacji na 4-4-2  🙂

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12789
  • 52629
  • 603

Ja tam mam za słabe nerwy na śledzenie  gry naszej reprezentacji...szkoda telewizora jakbym w przypływie emocji inwektywami ( czy czym innym) rzucał...

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Gwiazdorzenie celebrytom wychodzi lepiej poza murawą , bo za psie pieniądze na boisku szkoda dać się skopać. Gdyby trener pozbierał najlepszych graczy z wiejskich LZS-ów, to by z pepikami zagrali  znacznie lepiej. W PRL-u było na co patrzeć😀

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Powiem tylko tyle zmieniają trenerów, a może powinni zmienić zawodników. Nawet najznakomitszy trener nie pomoże jak "piłkarze" są do .... (dopowiedzcie sobie sami). Nie oglądam kopanej i dobrze mi z tym, ogólnie to na tą całą piłkę mam WJ 😁

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

@agat13 ja ogólnie nie oglądam piłki nożnej. A o naszej reprezentacji to też tylko najczęściej słyszę, że po raz kolejny dali ciała.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

@bronzub no nie wiem , czy piłkarze w reprezentacji grają  " za psie pieniądze "

A podsumowując to nie grają znane nazwiska ,

( co było widać w przegranym meczu na boisku z Czechami)  tylko piłkarze  w obecnej najlepszej dyspozycji .