Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

A ja przed czasem witam wiosnę😊krokusy.JPG


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pogaduchy 3.0

@bronzub u mnie jeszcze nie zakwitły 😐

Ty jakoś wcześniej tą Wiosnę masz 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0


@IreneuszCDnapisał(-a)

@bronzub u mnie jeszcze nie zakwitły 😐

Ty jakoś wcześniej tą Wiosnę masz 😉


@IreneuszCD , co roku o tej samej porze. Nawet jak śnieg zalega😀 Na szybko poprawiałem żonie obramowanie, bo w funduszach nie był przewidziany wydatek "celowy". Kobieta zmienną jest😀rabatka.JPG


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pogaduchy 3.0

@bronzub ładnie to zrobiłeś 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCD , nieskromnie dziękuję😊 Tylko bażanty spacerują po rabatce i skubią żółte kwiatki krokusów, bo traktują je jak kukurydzę rozsypaną dla nich pod świerkami w naszym ogrodzie😀 A tak poza tym, byłem dzisiaj na wagarach😂 (od zajęć)😂 Za naszych, szkolnych czasów, jedna komenda wystarczyła i okno klasy służyło za "wyjście awaryjne" w ten magiczny dzień😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0


@pyrlandczyknapisał(-a)

@slav72napisał(-a)

@pyrlandczyk  cześć bydgoszczaku, a w zasadzie fordoniaku 😁😉, z tego co się orientuję to pomiędzy Wyzwolenia a Pelplińską jest BTS Orange na którym to działa 3G, 4G i proteza 5G więc powinieneś być w zasięgu. Co do daty uruchomienia światełka w Twojej okolicy to nie wiem, ale na Wyzwolenia kładli w latach 2019-2020 więc i może u Ciebie w podobnym czasie. Mała podpowiedź, idź do piwnicy lub na klatkę schodową tam gdzie znajduje się skrzynka rozdzielcza światłowodowa OPP i na tabliczce powinna być data wykonania przyłącza. 


 

Fakt, przeprowadziłem się z Poznania i zapominam, że jest Bydgoszcz właściwa i Fordon. 

😁

Nie mam dostępu do klatki tej akurat, gdzie jest przyłącze, bo to nie moja klatka.

Ale spróbuję się tego jakoś dowiedzieć, jak ktoś będzie wchodził i wyhaczyć jakieś oko, bo sam nie odczytam.

p.s można oznaczyć jako rozwiązanie więcej niż 1 post?


@pyrlandczyk  z Poznania do Bydgoszczu 😉... co poszło nie tak 😁 że spytam 🤔

Niestety nie ma możliwości oznaczenia kilku postów jako rozwiązanie - musisz sam wybrać jeden.

PS.

Też nie jestem rodowitym bydgoszczakiem, moje rodzinne miasto to Gdańsk, do Bydzi pognały mnie sprawy rodzinne ale powrót nad morze mam otwarty (w zasadzie to mieszkam po trochu na kujawach i pomorzu - dwa domy, dwa szczęścia 😊).

 

 

 

__________________

*Post przeniosłem z tematu "Bydgoszcz, od kiedy dostępny jest światłowód pod moim adresem?" - moderator Wojciech.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 26
  • 118
  • 1

Pogaduchy 3.0


@pyrlandczyk  z Poznania do Bydgoszczu 😉... co poszło nie tak 😁 że spytam 🤔

Niestety nie ma możliwości oznaczenia kilku postów jako rozwiązanie - musisz sam wybrać jeden.

PS.

Też nie jestem rodowitym bydgoszczakiem, moje rodzinne miasto to Gdańsk, do Bydzi pognały mnie sprawy rodzinne ale powrót nad morze mam otwarty (w zasadzie to mieszkam po trochu na kujawach i pomorzu - dwa domy, dwa szczęścia 😊).


 

Poznaniakiem Rodowitym nie jestem, tam po prostu studiowałem, a wcześniej uczyłem się w szkole niedaleko Poznania (Owińska), żeby było ciekawiej urodziłem się i pochodzę z płn. wlkp. okolice złotowa, 1300 m do granicy WLKP i Pomorskiego.

🙂 a z okolic Bydgoszczy jest moja żona, więc wylądowaliśmy tutaj, zatem wszystko poszło jak najbardziej tak.

Oznaczę, jak wyskrobię info o dacie przyłączenia.

 

 

__________________

*Post przeniosłem z tematu "Bydgoszcz, od kiedy dostępny jest światłowód pod moim adresem?" - moderator Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pogaduchy 3.0

Dopiero początek i już 2-0 dostaliśmy? Tylko co włączyłem.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy 3.0

To tylko 3 GB będzie dzisiaj? 🤡


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pogaduchy 3.0

Od dwóch dni w radiu podają, że historycznie z Czechami nie wygraliśmy ani razu u nich. Obecnie się potwierdzą, ale jeszcze trochę czasu jest, eięc może wszystko się zmienić.

 

 

 

Dostaniemy więcej goli 😜😁