Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy 3.0


@Kimirikonapisał(-a)

@tolek  o wow. Jakieś gigantyczne ilości. 

 

Swoją drogą co zrobić z tak ogromna ilością neta która cały czas rośnie ? Jak dla mnie to nie do przejedzenia.


@Kimiriko jak ruszy pełne 5g to na speedtesty będzie jak znalazł 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Pogaduchy 3.0


@spironapisał(-a)

@Kimirikonapisał(-a)

@tolek  o wow. Jakieś gigantyczne ilości. 

 

Swoją drogą co zrobić z tak ogromna ilością neta która cały czas rośnie ? Jak dla mnie to nie do przejedzenia.


@Kimiriko jak ruszy pełne 5g to na speedtesty będzie jak znalazł 😉


Właśnie o to chodzi. Dodatkowo nie trudziłem się aby mieć taką paczkę danych, po prostu taka oferta. 🙂 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0

Pewnie liczył na poparcie swego błędnego rozumowania i nic z tego nie wyszło. 

PS.

Licznik członków forum dodał go do stanu ale już nie odjął (zawsze mnie ciekawiło jaki jest stan faktyczny użytkowników ale pewnie się tego nie dowiem).

 

________________
* Przeniesiono z tematu Wprowadzanie w błąd – moderator Michał


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Pogaduchy 3.0

Żeby nie było, że spamie. Odnośnie wątku z oszustwem w reklamie 

 

Ja też może powinnam zgłosić np producenta maści na opryszczkę. Tam np. do pani dzwoni chłopak, będzie u niej za 10 minut. Ta smaruję zmianie i ona znika w tym czasie. 

 

Inna kwestia to reklamy jedzenie. Przygotowanie takiego produktu wcale nie jest proste. Często jest też zupełnie niejadalne. Np. olej silnikowy jako syrop klonowy lub czy pianka do golenia zamiast bitej śmietany. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Pogaduchy 3.0


@slav72napisał(-a)

Pewnie liczył na poparcie swego błędnego rozumowania i nic z tego nie wyszło. 

PS.

Licznik członków forum dodał go do stanu ale już nie odjął (zawsze mnie ciekawiło jaki jest stan faktyczny użytkowników ale pewnie się tego nie dowiem).


Bez problemu: zobacz ilu użytkowników ma zaliczone "pierwsze lądowanie", we własnym profilu chociażby. Tam te statystyki są aktualizowane i raczej wiarygodne. Jakieś 75% kont pozostaje, reszta znika dość szybko.

 

________________
* Przeniesiono z tematu Wprowadzanie w błąd – moderator Michał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0


@j131napisał(-a)
Bez problemu: zobacz ilu użytkowników ma zaliczone "pierwsze lądowanie", we własnym profilu chociażby. Tam te statystyki są aktualizowane i raczej wiarygodne. Jakieś 75% kont pozostaje, reszta znika dość szybko.

@j131  czyli stosując taki wyznacznik przedwcześnie było świętowane sto tysięcy członków forum 🤔, co więcej według niego (moim zdaniem) powinien "bić" ten licznik...

 

________________
* Przeniesiono z tematu Wprowadzanie w błąd – moderator Michał


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy 3.0

Jakoś na dniach będzie impreza dla graczy i innych e-sportowców... Przyzwyczaiłem się, że na rynku są myszki, klawiatury, słuchawki itp z dopiskiem dla graczy, ale to mnie rozwaliło 😯

 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Pogaduchy 3.0

@slav72napisał(-a):

...

czyli stosując taki wyznacznik przedwcześnie było świętowane sto tysięcy członków forum 🤔, co więcej według niego (moim zdaniem) powinien "bić" ten licznik...

To przecież tylko zabawa 😉... Jeszcze gorzej to wypada, jeśli skonstatujesz, że dłużej niż jeden rok to tylko niespełna 10% z zakładanych kont zostaje. Nie da się prosto sprawdzić ile z tych kont to tak naprawdę te same osoby zakładające i likwidujące konta doraźnie, w miarę rzeczywistych lub wydumanych potrzeb. To może być całkiem spora liczba.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21538
  • 173

Pogaduchy 3.0

Zagadka przyrodnicza. Co to jest?

IMG_20230211_133615.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 3.0

Oczy pająka?