Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 nigdy nawet w rękach nie miałam takiego sprzętu. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 zależy co Tobie potrzeba. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 3.0

@ketrasaArtur priv napisałem 🙃


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy 3.0


@Citi2017 napisał(-a)

@Wiktor @Anonim i inny kto się zna na MacBookach? 


hej @Citi2017 - ja też nie miałem zbyt wiele do czynienia z tym sprzętem


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy 3.0

essa - młodzieżowym słowem roku 😊

Można więcej przeczytać tutaj: https://sjp.pwn.pl/mlodziezowe-slowo-roku/haslo/Rozstrzygniecie-plebiscytu-Mlodziezowe-Slowo-Roku-20...
Ciekawi mnie to: "... warto przypomnieć, że zwycięski wyraz ma także swoje warianty niewerbalne. Może występować w postaci gestu lub emotikonu."


Essa! 😎

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

Jak słusznie zauważyła pani w jednym ze skeczy. Chciała coś sprawdźić na stornie słownika PWN. I tak jej wyskoczył baner do głosowania na młodzieżowe słowo roku. A strony PWN raczej nie są zbyt często przez młodzież odwiedzane. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Wiktor  kto kolwiek 😉co tam u ciebie 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy 3.0

hej @Citi2017, u mnie ostatnio szpital w domu 🤒

ale powoli wszyscy się odkurowują 😉 ... taki czas

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pogaduchy 3.0

@kris68  też zajmowałem się fotografią i mam nadal aparat i szkła, więc nie rajcuje mnie to co oferuje telefon, armatorowi to wystarczy, poważne kadry lustrzanką robię, bo poważnie do tematu podchodzę, na FB wystarczą fotki z G50 za 800 zł 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

Pogaduchy 3.0

Ależ oczywiście @IreneuszCD  przyznaję ci rację na FB zupełnie wystarczą takie fotki , natomiast co do lustrzanki mam pytanie - czy masz  jeszcze lustrzanke że powiem analogową, na normalne filmy, czy też cyfrową. Pytam z ciekawości . Moj Canon nie pamietam modelu teraz dawno poszedł do sprzedaży natomiast lustrzanka cyfrowa mnie  osobiscie nie była potrzebna a jezeli juz to pozyczalem ją z pracy. Natomiast z sentymentu mam jeszcze aparat cyfrowy ale nie lustrzanke a raczej coś co ją udaje 😀. Wybacz śmieję się ale ten aparat ma po prostu wyświetlacz w wizjerze i nie najgorszy zoom ale to raczej zabawka dla amatora . W domu do fotografowania imprez rodzinnych nic wiecej nie bylo mi potrzebne. No a teraz jak wszyscy pstrykam zdjecia telefonem a raczej telefonami ale nie robię z nich powiekszeń wielkości plakatu  jedynie czasem coś sobie wydrukuje 10x15, a reszta jest w komputerze, na dysku zewnetrznym, albo w chmurze. Nie mam sentymentów do zdjęć na papierze w albumach choć z racji zawodu mnostwo tego u mnie lezy choć ja bardzo rzadko to ogladam raczej rodzina lub znajomi, a ja bawie sie ogladajac zdjęcia na TV.