Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Cześć Wam na nowym pogaduchach. Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Ciekawe, czy podejmie się ktoś przeczytania całych starych pogaduch od pierwszej do ostatniej strony Bardzo szczęśliwy robot

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Jak te konto reaktywowałem tego roku, to "Pogaduchy" przeczytałem całe, ale teraz to bym odpuścił, za bardzo się rozrosły 🤣

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Cześć @Mariusz  Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak komuś to będzie potrzebne dla zabicia czasu, to poczyta sobie. Może to dać do druku, te nasze ble, ble o wszystkim i o niczym ?  Emotikon: Mrugający


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0


@Mariusznapisał(-a)

Cześć Wam na nowym pogaduchach. Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Ciekawe, czy podejmie się ktoś przeczytania całych starych pogaduch od pierwszej do ostatniej strony Bardzo szczęśliwy robot

 


Wątpię, że znajdzie się jakiś masochista 😄

 

@Anonim ja powiadomienia mailowe mam wyłączone do wszystkich tematów, ale sporo z komórki wchodzę na NO, więc i tak jestem na bieżąco w tematach, w których się udzielam. 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@-brtk- , można do minimum ograniczyć także te, w których się udzielasz. Zrób przegląd w profilu i możesz pousuwać co nieco. A masochiści to też ludzie i ja ich nie będę oceniał.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  ja na bieżąco usuwam śledzone tematy, powiadomienia by mnie zasypały, szczególnie z "Pogaduch" 🙃


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@-brtk- , można do minimum ograniczyć także te, w których się udzielasz. Zrób przegląd w profilu i możesz pousuwać co nieco. A masochiści to też ludzie i ja ich nie będę oceniał.


Przeglądałem ustawienia, dlatego zdecydowałem się całkiem wyłączyć powiadomienia email, bo nie mam "stałych" wątków, które by potrzebowały powiadomień na maila. 🙂 A, że często jak pisałem wpadam z komórki, to i tak jestem na bieżąco 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@-brtk-  na @ to od początku, mam wyłączone wszystkie powiadomienia, jakbym nie bywał na forum to inna sprawa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArtur , faktycznie "tryskasz" Emotikon: Mrugający pesymizmem. @Citi2017  wyzbył się marudzenia, a Ty się nabawiłeś. No nie, ja przy Tobie zwariuję, jak będziesz marudny Emotikon: Język Krzysiu, daj mu odtrutkę Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Skoro mamy zmianę na pogaduchy 2.0, to i ja muszę coś zmienić Emotikon: Mrugający


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Pogaduchy 2.0

A czy nie miało być tak, że pogaduchy będą miały oddzielny wątek na każdy rok? coś w stylu Pogaduchy 2020, żeby ułatwić nawigację... bo pamiętam na ten temat dyskusję...