Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi


@bronzubnapisał(-a)

@Misiek62 , dual SIM nie uwalnia rąk?😊 To nie ten wiek, byś był jucznym osłem. Asystenta zatrudnij😀


@bronzub Obie "słuchawki" mam dualsim, w obu używam numer FLEXa - jako karta główna i dodatkowa - wsparcie na transfer. Asystentkę bym rozważał, asystenta niekoniecznie 😜


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi


@Misiek62napisał(-a)
Asystentkę bym rozważał, asystenta niekoniecznie 😜

@Misiek62 , poniżej swojego posta masz 

Podziel się na facebooku
Podziel się na twitterze

Uważaj, co mówisz 😂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

@bronzub nie zamierzam publikować tam postów z NO... zwłaszcza, że nie mam konta na twitterze.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi


@Misiek62napisał(-a)

@bronzub nie zamierzam publikować tam postów z NO... zwłaszcza, że nie mam konta na twitterze.


@Misiek62 , Ty nie znasz potęgi internetu? Wywieś spodenki na balkonie, a będą wisiały w necie na wieki😊

Jak Naszą Klasę zlikwidowano, to do dzisiejszego dnia czkawką odbijają się wszystkie (a przynajmniej niektóre) głupoty😂 Po takim czymś, nie warto pakować się w twittowanie czy inne społecznościowe portale. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[do 10.07.2023 r.] #TestujzOrange - Zostań Testerem Orange i wygraj najnowsze smartfony Xiaomi

@bronzub  wiem, że internet nic nie zapomina... ale bardziej trzeba się bać możliwości sztucznej inteligencji...