Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Myślenie o planecie to już trend 🌏


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8355
  • 23

Myślenie o planecie to już trend 🌏

Czy masz u siebie w domu szufladę z elektroniką i starymi telefonami? Wiesz, że możesz dać drugie życie swojemu smartfonowi? Wystarczy, że przyniesiesz go do salonu Orange. Na miejscu zostanie wyceniony
i odkupiony 😊

 

RE trend 2023.jpg

 

#OrangeTeam i #NaszOrange polecają recyklingować ♻ a nie chomikować🐹

13 ODPOW. 13

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53137
  • 616

Myślenie o planecie to już trend 🌏

Sporo myślę o planecie i nawet troszkę inaczej funkcjonuję niż dawniej...jak się jednak naoglądam programów publicystycznych i geograficznych o tym co się dzieje w wielkich mocarstwach czy krajach 3-go świata...to nasze działania są w skali piko, bo już nie mikro...Jak tu mieć wiarę, że naprawdę komuś zależy, a nie tylko, że to modne hasła...a życie sobie????


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Myślenie o planecie to już trend 🌏

@agat13 , jak przeczytałem dzisiaj, że starlinki sprowadzą na naszą Planetę obcych, to niech się chociaż "pobawią" naszą wysłużoną technologią😊 Oceaniczna wyspa śmieci to prawdziwy problem, a nie kilka odkupionych telefonów. Fakt, każdy śmieć pozostawiony na pastwę losu, to globalne wyzwanie. Tylko że już dawno obudziliśmy się z przysłowiową ręką w nocniku. Niedawno w sobotę dzieci zapędzono do zbierania śmieci, a ich tatusiowie i mamusie w innym miejscu przez okno samochodu podrzucają śmierdzące kukułcze jaja innym dzieciom tatusiów i mamusiek. Ech! Tak jednego i drugiego złapać, jak zrobił to jeden gościu, który wysypał zawartość flejtuchowi pod jego bramą, to być może świadomość nieuchronności "kary" ostudziłaby niektóre głowy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5481
  • 22058
  • 181

Myślenie o planecie to już trend 🌏

Zamiast próbować zrobić interes na używanych telefonach, Orange lepiej przysłużyłby się planecie wymuszając dłuższe okresy wsparcia dla sprzętu ze strony producentów. Niewymienne baterie??? Naprawdę? To ma być myślenie o planecie?

Tej planety raczej już nic nie uratuje. Przepraszam, źle się wyraziłem: tej planecie jest doskonale obojętne, że zamieszkujący ją gatunek tak zmieni warunki że przestanie nim być. Ten pojawiający się wszędzie bełkot o mieszaniu do wszystkiego planety (tak jakby jej na czymkolwiek zależało), zamiast wzięcia na klatę odpowiedzialności za własne działania, przyprawia mnie o mdłości.

Sam też uzdatniam (z powodzeniem, w ramach hobby) stare smartfony (stary smartfon... jak to brzmi...), więc nie kwestionuję sensowności samego pomysłu. Ale stąd wiem też, że to nie jest coś, co broni się biznesowo. Wobec tego albo Orange powinien do tego sporo dopłacać (licząc wyłącznie na efekt wizerunkowy), albo dać sobie z tym spokój. Jako dochodowy interes to się nie sprawdza wizerunkowo.

Taka moja łyżka dziegciu do tej beczki miodu. Albo odwrotnie.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 85

Myślenie o planecie to już trend 🌏

Rusza Zielony Tydzień z Orange Polska. Od poniedziałku, 5 czerwca, do środy 14 czerwca w ponad 600 salonach Orange można skorzystać ze specjalnych promocji. Przesyłam linka do artykułu z Biura Prasowego Orange na temat Myślenie o planecie to już trend. Rusza Zielony Tydzień z Orange Polska
https://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/myslenie-o-planecie-to-juz-trend-rusza-zielony-tyd...
Więcej informacji w linku powyżej

Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 85

Myślenie o planecie to już trend 🌏

Dla zainteresowanych klientów, którzy chcą kupić smartfona odnowionego od Orange mam świetną wiadomość. Orange obniżył ceny odnowionych Samsungów.

Przesyłam linka do sklepu Orange w którym są odnowione smartfony marki Samsung w obniżonej cenie https://www.orange.pl/esklep/telefony-i-urzadzenia/odnowiony-samsung

Więcej informacji także w tym linku Orange obniżyło cenę odnowionych Samsungów i nie tylko https://www.tabletowo.pl/zielony-tydzien-orange-2023-rabaty-na-samsungi/

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Myślenie o planecie to już trend 🌏

Dbanie o planecie nie tylko ma się ograniczać do Zielonego Tygodnia. Warto zadbać nawet i teraz. Mam na myśli porządki przed świętami. Na pewno trafi się sprzęt, któremu można nadać nowe życie. Zawsze to mniejsze obciążenie dla środowiska, a przy okazji zamiast szarych świat, warto aby były dalej białe.

To tak mi się nasunęło jak dziś rano popatrzyłem na śnieg 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 494
  • 2063
  • 4

Myślenie o planecie to już trend 🌏

Jeśli myślenie o planecie to trend to warto zrealizować jeden z moich pomysłów darmowej wymiany sim na e-sim w pełni zdalnie i bezpłatnie. 😄

Wiem wiem karty są małe... ale kiedy pomyślałem ile osób ma karte sim i to często nie jedną na  osobę to moja mała niedogodność przy wymianie telefonu i przeniesieniu e-sima stała się "niczym" 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Myślenie o planecie to już trend 🌏

@_Artek_ korzystanie z eSIM jest dużo wygodniejsze. Póki nie miałem telefonu z obsługą eSIM, żonglowałem kartami tradycyjnymi, obecnie na telefonie mam zainstalowanych 6 i tylko przełączam na tą, która mnie obecnie interesuje 🤗

Ze względu na problemy z kartami eSIM, traktuję je jako dodatkowe numery do testów i internetu. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 494
  • 2063
  • 4

Myślenie o planecie to już trend 🌏

Ja mam karte e-sim jako podstawową bo 3 dni temu zobaczyłem że mój operator w ramach prezentu świątecznego umożliwia darmową i w pełni zdalną wymianę sim na e-sim, będzie trochę zabawy przy wymianie telefonu za rok ale co to dla mnie 😄