Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌

Artykuł na temat usługi zabezpiecz PESEL Usługa Zabezpiecz PESEL zwiększa bezpieczeństwo Twoich danych i pieniędzy https://www.orange.pl/poradnik/uslugi-dodatkowe/usluga-zabezpiecz-pesel-zwieksza-bezpieczenstwo-twoi...

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18421
  • 52666
  • 710

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌

Warto też skorzystać z zabezpieczenia PESEL-u w mObywatel. Dobre uzupełnienie różnych sposobów zabezpieczeń.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌


@ketrasaArturnapisał(-a)

Warto też skorzystać z zabezpieczenia PESEL-u w mObywatel. Dobre uzupełnienie różnych sposobów zabezpieczeń.


Obecnie jednak jest to jedynie ptaszek do przełączenia w aplikacji: przed niczym nie zabezpiecza. Sugerowanie że ta opcja w jakikolwiek sposób zwiększa bezpieczeństwo jest wprowadzaniem w błąd, proszę tego nie robić.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12982
  • 53303
  • 619

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌

@j131  to po co takie możliwości? Nie zabezpieczałem, ale chyba warto się zastanowić 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌


@agat13napisał(-a)

@j131  to po co takie możliwości? Nie zabezpieczałem, ale chyba warto się zastanowić 


Będzie miała znaczenie od czerwca. Podobno. Na razie to zabawka.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 526
  • 1894
  • 13

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌

@agat13 

Od czerwca będzie obowiązek sprawdzania czy PESEL jest zastrzeżony, obecnie to tylko dobra wola banków.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌


@Zeuseknapisał(-a)

@agat13 

Od czerwca będzie obowiązek sprawdzania czy PESEL jest zastrzeżony, obecnie to tylko dobra wola banków.


Niby po co banki miałyby sprawdzać tę bazę danych, skoro nic ich do tego nie zobowiązuje? Bank nie chce odmawiać powołując się na procedury które nie są legalne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2822
  • 7063
  • 183

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌

@Katani1 

Zastrzegłem, upewniłem się że jest zastrzeżony, odczekałem miesiąc, po czym złożyłem wniosek o kredyt do jednego z wiodących banków. Otrzymałem go bez problemu i bez odblokowywania. Czyli nie działa. Spekuluję tylko dlaczego nie działa, oczywiście nie wiem czym się banki kierują, ale najczęściej jest tak, że jeśli ktoś czegoś nie musi robić to nie robi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2822
  • 7063
  • 183

Fajna usługa na trudne czasy: Zabezpiecz PESEL 👌

1.06.2024r. coś podpowiada?