Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

Ma ktoś podobny problem jak ja? Orange Flex, klient biznesowy. Mam główną kartę w telefonie a dwóch innych kartę esim oraz plastikową kartę. Wszystkie 3 z tym samym numerem. Mogę dzwonić i rozmawiać normalnie z wszystkich urządzeń ale sms dochodzą tylko na ten pierwszy z kartą główną. Telefony to iPhone, problem zgłoszony na infolinię, ale od miesiąca nie potrafią tego naprawić. Wcześniej gdy miałem abonament w orange i dodatkowe karty esim wszystko działało bez problemu na tych samych urządzeniach.

 

________

* Wpis poddany edycji - Bartłomiej

17 ODPOW. 17

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2424
  • 10056
  • 86

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

Cześć @reddy_adam 

Przesyłam Ci linka do tematu który jest na forum Nasz Orange Dodatkowa karta do Flex i brak SMS 😞  https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dodatkowa-karta-do-Flex-i-brak-SMS/td-p/356891

Może ten link cos Ci pomoże

Pozdrawiam 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2099
  • 11813
  • 54

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

@reddy_adam SIM dodatkową wymień w aplikacji i e-sim też, wymiana nic nie kosztuje 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2424
  • 10056
  • 86

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

@reddy_adam  przesyłam Ci linka  jak wygląda wymiana sim w Orange Flex. Wymiana karty sim we Flex - wersja obrazkowa https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Wymiana-karty-sim-we-Flex-wersja-obrazkowa/td-p/154104 Wymień dodatkową kartę SIM i eSIM.

Powinno rozwiązać to Twój problem

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

wymieniłem kartę fizyczną i esim, nic nie pomaga


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2099
  • 11813
  • 54

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

@reddy_adam to pozostaje zgłoszenie zrobić, SMS muszą działać na dodatkowej karcie sim czy e-sim, ewidentny problem z usługą.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1760
  • 8566
  • 65

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

@reddy_adam Czy wszystkie telefony mają aktywne VoWiFi? Bo jest podobno problem z SMSami w tej technologii.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 20
  • 0

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

testowałem różne konfiguracje, niezależnie czy VoWiFi jest włączone czy wyłączone nie działa. Na innym wątku przeczytałem że jeśli są 3 karty podpięte pod ten sam numer to są problemy z połączniami i sms ale u mnie wyłączenie jednego telefonu nie pomogło, dalej nie dostaję sms na ten drugi.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2099
  • 11813
  • 54

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

@reddy_adam ja miałem tylko jedną dodatkową i połączeń po volte nie było, więc bez problemów można mieć 3 dodatkowe SIM ale tylko do internetu, pewnie z SMS masz to samo co ja z głosowymi połączeniami, ja skasowałem dodatkową SIM i problem ustąpił, dodałem nową ale tylko do Internet LTE 😎

Podsumuje to tak.... Nie ma opłat za dodatkowe SIM, dlatego że są problemy, pewnie jak to naprawią to będzie opłata za dodatkowe SIM 😎


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5536
  • 22420
  • 185

nie działają SMS na dodatkowej karcie SIM i dodatkowej esim

@reddy_adam 

U mnie na dodatkową kartę SMSy dochodzą normalnie. Więc coś masz nie tak, zglaszaj.