Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiany w Orange Flex


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 226
  • 936
  • 4

Zmiany w Orange Flex


@xethnapisał(-a)

Jeśli dobrze policzyć to 83 grosze miesięcznie gigabajtów nie ma co liczyć bo jeśli ktoś miał ten plan to 30 mu wystarczyło.


Takie życie... Kiedyś ludzie mieli plan za 25 zł i też im wystarczał ale wyłączyli i tyle.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 252
  • 572
  • 2

Zmiany w Orange Flex

Ano wystarczał też korzystałem ale mówię 5 zł niby nie dużo a może gigabajty się przydadzą , ale nie, nie przydały się mam ponad 100 w sejfie i w głowie że trzeba dopłacić kolejne 5 zł żebym po pół roku miał tam około 200 Czyli tracę już 10 złotych na nic jak bym te pieniądze wyrzucił w błoto.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 153
  • 543
  • 0

Zmiany w Orange Flex

W abo antybilszok faktycznie może być regulowany 100-9999zł brutto/miesięcznie 

Co do nju subskrypcji to cena abo zależy od:

-ilości abo (inną dla jednego, inna dla wielu)

-posiadania światła w nju

I ta subskrypcja może wynosić: 16, 19, 26 lub 29 zł do tego GB zależne od stażu (staż w nju abo jest uwzględniany).

Co do roamingu to według mnie jak nie planujemy wyjeżdżać za granicę to najlepiej go wyłączyć a jeśli w planie wyjazd to nie antybilszok ale bezpieczny roaming (1GB/15zł/doba lub 10GB/79zł/15dni z tym iż w tym drugim jest dodatkowo (w abo) obniżona opłata za min/SMS 0,5zł) także najwyraźniej abo będzie nadal max promowany 😉

A opłaty za roam bez usług je zmniejszających poza europą (w tym na promach/statkach niekiedy) potrafią wydrenować portfel...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18438
  • 52715
  • 710

Zmiany w Orange Flex

@Pit2024 podajesz informacje poza oferty FLEX. We FLEX takich problemów nie ma. Będą dostępne tylko te pakiety, które wykupisz. Nawet jak skończą się GB w UE, to żadnych dodatkowych opłat bez Twojej zgody nie ma. Ty decydujesz co chcesz.

 

@xeth pamiętaj, że GB zgromadzone s sejfie są ważne tylko pół roku. Jeślj ich nie użyjesz, to przepadają.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 197
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Ja zostaję we flex.5 zł to nie majątek,a gb zawsze się przydadzą.Poza tym,to chyba jedyna oferta na rynku ,która pozwala na przesyłanie gb między numerami.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 163
  • 0

Zmiany w Orange Flex

On pisze o Nju, bo ktoś powiedział że tam jest lepsza oferta, na co napisałem, że nie do końca, bo [...], na co on odpowiedział. Ale temat porównania Flex z Nju proponuję przenieść do innego wątku.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 163
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Co do GB, to np ja normalnie zużywam mniej niż 1 GB miesięcznie...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 153
  • 543
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Odpisywałem na ? z nju 🙂

Co do flexa to dodatkowe GB:

A) w UE i pakiet Brytyjski:

1 GB=9 zł=9 zł / 1 GB

3 GB=20 zł=6,66 zł / 1 GB

5 GB=30 zł=6 zł / 1 GB

10 GB=50 zł=5 zł / 1 GB

B) poza UE (pakiet Tu i Tam):

2 GB=20 zł=2  dni=10 zł/GB

5 GB=40 zł=5 dni=8 zł/GB

10 GB=80 zł=15 dni=8 zł/GB

Czyli bardzo podobnie do abo jest w flexie 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 59
  • 197
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Poza UE pakiet jest drogi.

Nie opłaca się.

Ja np.na Ukrainie kupiłam starter za 18zł,w tym 20 gb.

 

W ofercie flex lub orange brakuje mi pakietu podstawowego na same połączenia,bez gb.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 163
  • 0

Zmiany w Orange Flex

Nie wszędzie startery są tanie, czasami wymagają dużo formalności, może być trudno kupić bo np w niedzielę wszystko zamknięte, możesz być na krótko i nie chcieć tracić czasu na kupno - jest wiele powodów dla których pakiety mogą się "opłacać"