Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

Ale próba przeniesienia numeru B kończy sie niepowodzeniem, z informacją, którą napisałem. Ten numer jest w planie mobilnym, w OL jest inny numer.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18575
  • 53180
  • 720

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

@ArTom jaki masz abonament na numer A i na numer B? Może na numer B masz jeszcze umowę dłuższą niż 180 dni. Pewnie z tego.powodu następuje odmowa.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

Nie, numer B ma 60 dni do końca umowy.

336801425_1273890800151378_4818401622015921256_n.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18575
  • 53180
  • 720

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

@ArTom jaki więc jest abonament na numer A i B? Ja miałem plan mobilny i przeniesienie odbyło się bez problemu. Czas do końca umowy miałem około 170 dni.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

Numer A jest w OL (łącznie z innymi usługami w O. Love). Numer B jest w planie mobilnym 60 i kozysta ze zniżek 20 zł za łączenie usług i po 5 zł za zgody i efakturę.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18575
  • 53180
  • 720

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

@ArTom Jakieś nietypowe połączenie usług. W takim razie trzeba czekać do końca umowy. Na 30 dni przed końcem umowy trzeba złożyć wypowiedzenie z zaznaczeniem, że numer ma być przeniesiony do oferty na kartę. Dopiero potem przeniesienie do FLEX.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

To próbuję po raz drugi ze screenem. Wygląda, że mam zwykłą taryfę na abonament a zniżka 20zł  wynika z tego że mam drugi numer? (W pierwszym screenie z poprzedniej strony widać że z kwoty abonamentu na nr 1 odjęto 20zł.)

Czy jeśli to nie OL to nadal wypowiadam umowę z przejściem na kartę i zachowaniem numerów?

zrzut taryf orange22.JPG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2415
  • 10020
  • 86

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

@donbagino    wygląda na to, że są to plany abonamentu komórkowego. Jakbyś miał Orange Love to byś miał przypisany numer do  Orange Love na koncie Mój Orange a drugi numer byłby poza Orange Love w poniżej w sekcji Umowy i urządzenia na koncie Mój Orange. Zniżka 20 zł to jest rabat za drugi numer telefonu w Orange. Prześle ci   temat w linku  z forum Nasz Orange, który napisał Wojciech z Zespołu Nasz Orange o tematyce:  Przejście z Orange Abonament na Orange Flex https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przej%C5%9Bcie-z-Orange-Abonament-na-Orange-Flex/td-p/138221

Może coś Ci to pomoże

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18575
  • 53180
  • 720

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

@donbagino proponuje rozwiązania do Twojej sytuacji:

  • zaloguj się na czat FLEX i przedstaw swoją sytuację z numerami, czyli jeden numer w OL, drugi ma zniżki za łączenie usług, ale jest w planie komórkowym. Powinni podpowiedzieć co zrobić. Być może wystarczy rozdzielić oba numery, tak aby drugi nie przejmował zniżki z łączenia usług na OL. Może na infolinii lub czacie Orange pomogą w rozdzieleniu numerów.
  • ewentualnie zakończ umowę na numerze z planem komórkowym z zaznaczeniem przeniesienia numeru do oferty na kartę. Z karty do FLEX jest już dużo łatwiej przenieść numer.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Przeniesienie Orange Love do Orange Flex

Tylko że wszystko wskazuje na to że oba numery to nie OL, bo na "mój orange" oba numery widnieją jako Plan komórkowy. Ale faktycznie, zapytam czata orange a później flex żeby się upewnić.